rozporządzenie-ochrona pacjenta???

(nauka, praca, organizacja gabinetu, kursy, targi i wystawy, UE, Sanepid, nasi pacjenci, ceny itp.)
zullu
Student Medycyny
Posty: 168
Rejestracja: 16 września 2003, 20:02
Płeć: Nie wybrano - Nie wybrano

rozporządzenie-ochrona pacjenta???

Postautor: zullu » 28 stycznia 2018, 16:15

Czy słyszał ktoś może o rozporządzeniu, w którym mowa o tym, że pacjent ma być chroniony w gabinecie stomatologicznym przed zakażeniem/zainfekowaniem przez lekarza stomatologa. Rozporządzenie to miałoby nakładać obowiązek na lekarzy zakładania maseczek ochronnych/przyłbic.
Czy ktokolwiek słyszał o czymś takim?????

szkieletówa
Lekarz Stomatolog
Posty: 85
Rejestracja: 02 października 2007, 23:16
Płeć: Nie wybrano - Nie wybrano

Re: rozporządzenie-ochrona pacjenta???

Postautor: szkieletówa » 04 lutego 2018, 21:11

nie jest to żadna nowość, nie reguluje tego także żadne nowe rozporządzenie.
o to co pytasz w dość wąskim, nie zamkniętym zakresie reguluje art. 11 ust. 1 i 2 pkt 4 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi

zullu
Student Medycyny
Posty: 168
Rejestracja: 16 września 2003, 20:02
Płeć: Nie wybrano - Nie wybrano

Re: rozporządzenie-ochrona pacjenta???

Postautor: zullu » 07 lutego 2018, 09:49

serdecznie dziekuję za tak szczegolowa odpowiedz :)


Wróć do „Forum ogólnostomatologiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Legenda

  • Nowe posty
  • Brak nowych
  • Forum zablokowane
Dołącz do nas

O nas Dentonet - Internetowy Serwis Stomatologiczny.
Pierwszy, największy i najpopularniejszy stomatologiczny portal w Polsce.
Powstał w połowie 2000 roku, a swój debiut miał na wystawie CEDE w Łodzi we wrześniu 2000 roku.


  • ShoutBox
  • Nie masz uprawnień do pisania na ShoutBoxie
@ ING « 17-04-2018 20:59:06 »
rozpoczął nowy temat: protezy FJP

Who is chatting

offline Gość