Program do gabinetu!

(porady co kupić, wymiana doświadczeń itp.)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
narwal
Lekarz Stomatolog

Postautor: narwal » 19 czerwca 2015, 00:19

Ponawiam prośbę o wspólne testowanie. Inaczej firmy nas zjedzą. Ja nie jestem rzetelny z medinci bo uwielbiam gdy ktoś robi coś za free . Ale inni też nie bo część to współtwórcy lub przedstawiciele.

Po 24 lipca mam trochę czasu .

Potestujmy i zróbmy ranking !!

teka
Lekarz Stomatolog
Tytuł użytkownika: lekarz stomatolog

Postautor: teka » 19 czerwca 2015, 07:01

Możesz wytłumaczyć pierwsze, drugie i trzecie zdanie? Teraz mam wyrzuty, tuż przed praca, że pobieram za usługi stomatologiczne wynagrodzenie. Narwal, leczysz za darmo? Możemy testować tylko jak to zrobić żeby testy nie zginęły (wiem, powtarzam się).

Proponuje
1. Zgodność z ustawą
2. Pomoc programu w prowadzeniu gabinetu w innych aspektach
3. Łatwość użytkowania, intuicyjność, czytelność itp.
4. Tempo i rzetelność serwisu we wprowadzaniu poprawek, udogodnień
4. Cena

Awatar użytkownika
ppacholski
Firma Zaopatrująca Gabinety
Kontaktowanie:

Postautor: ppacholski » 07 stycznia 2016, 16:46

Jeżeli niniejsze oprogramowanie spełni wymogi GIODO, a także najnowsze wytyczne dot. obsługi elektronicznej dokumentacji medycznej w ujęciu wymogów ustawowych oraz wszelkich wymaganych integracji, to można pogratulować i życzyć powodzenia. Odkładając już nawet na bok kwestie zabezpieczeń dot. dostępu i przetwarzania danych wrażliwych, warto zapytać jednak o zgodność rozwiązań z obowiązkowymi wymogami dotyczącymi choćby EDM, e-recepty, e-skierowania, e-zlecenia, e-zwolnienia czy Internetowe Konto Pacjenta, gdyż niska cena jest tutaj drugorzędnym kryterium - zwłaszcza, że już przebąkuje się o karach za niewłaściwe prowadzenie EDM. Najprawdopodobniej jeszcze w tym roku, rozwiązania informatyczne i programy do gabinetu podzielą się na takie, które spełniają wymogi ustawowe dot. EDM oraz te, które ich nie spełniają, zatem na rozwoju tych zagadnień powinna skoncentrować się cała uwaga rozwojowa zespołu programistycznego.

Tym, którzy lubią darmowe rozwiązania, oto przepis jak uruchomić darmową stronę WWW z równie darmową rejestracją on-line przy wykorzystaniu serwisu WIX oraz Platformy iGabinet w wersji mini - obydwa rozwiązania nie wymagają podpisywania umowy, a uruchamiamy je z darmowymi planami taryfowymi. Idei i zasadności strony WWW raczej nie trzeba nikomu przedstawiać, ale WIX po prostu umożliwia jej uruchomienie za darmo. Darmowy plan Platformy iGabinet mini umożliwia m.in. skuteczne zarządzanie bazą pacjentów, grafikami pracy i recepcją, czy automatyzację komunikacji z pacjentami (polecam prezentację możliwości).

Mając uruchomione obie usługi, generujemy kod panelu rezerwacji z systemu i umieszczamy specjalny przycisk na naszej stronie WWW. Następnie, internetową rejestrację pacjentów można za darmo i w ciągu kilku minut umieścić na własnej stronie WWW, oto jak powinien wyglądać efekt: np. www.medyk-dent.pl, www.estedent.eu, www.stomatologia-szczecin.pl. Następnie uzupełniamy niezbędne informacje w obu systemach i możemy się cieszyć darmowym rozwiązaniem, które przy dobrych wiatrach, od strony technologicznej powinno wystarczyć nam na co najmniej kilka ładnych lat. Oczywiście praktyki, które posiadają już stronę WWW lub potrzebują wyłącznie rozwiązania do zapisywania pacjentów oraz automatyzacji przypomnień i powiadomień, mogą pominąć kwestię stron WIXa, które za darmo można uruchomić w dowolnym momencie.

Naprawdę warto zainwestować odrobinę czasu w "research", gdyż jak widać na sieci są ciekawe rozwiązania, które zwłaszcza w połączeniu dają technologiczną mieszankę wybuchową, która wcale nie musi kosztować dużo (a najlepiej nic). Mam nadzieję, że udało mi się zainspirować, gdyż wszystko jest w zasięgu ręki i doprawdy nie wymaga wcale trudu, czy specjalistycznej wiedzy ;)
Ostatnio zmieniony 07 stycznia 2016, 16:46 przez ppacholski, łącznie zmieniany 1 raz.
I do not fear computers, I fear lack of them...
http://www.igabinet.pl - wypróbuj pierwsze polskie oprogramowanie do zarządzania placówkami w chmurze obliczeniowej.
http://www.mini.igabinet.pl - uruchom rejestrację on-line na własnej stronie WWW za darmo!

Awatar użytkownika
Acetylocysteina
Student Medycyny
Tytuł użytkownika: lekarz dentysta

Postautor: Acetylocysteina » 03 maja 2016, 12:46

Odświeżam temat. W niedługim czasie muszę nabyć jakiś program do gabinetu. Wiadomo, że ma być najłatwiejszy i najtańszy ;) Najlepiej płatny tylko raz, a nie od każdego komputera na którym jest używany.
Proszę, podzielcie się swoim doświadczeniem w tej kwestii.

anmed
Lekarz Stomatolog

Postautor: anmed » 10 maja 2016, 10:32

ja mam smart dental- bardzo przejrzysty, ogólnie jestem zadowolony, brakuje tylko modułu orto, ale myślę,że to kwestia czasu. Podpasował mi najbardziej ze wszystkich, głównie pod względem wizualnym i fukncjonalnym.

marchewka2013
Lekarz Stomatolog

Re: Program do gabinetu!

Postautor: marchewka2013 » 27 stycznia 2017, 00:07

Oswieżam temat ,a co polecacie stricte do EDM...bez wszystkich bajerów typu rejestracja online,przypominanie sms itd..
good things come to those who wait

Awatar użytkownika
jolarog
Lekarz Stomatolog

Postautor: jolarog » 13 lutego 2017, 16:23

Czy ktoś pracował na tym programie doktor100. Dzisiaj dostałam wiadomość

Sprawdzony program do prowadzenie
gabinetów i klinik stomatologicznych

Szukasz najlepszych rozwiązań
dla swojego gabinetu lub kliniki?
Dr100 jest dla Ciebie! Sprawdzony, kompleksowy i niezawodny. Już dziś zaproś go do siebie i sprawdź, jak bardzo może poprawić jakość funkcjonowania Twojej placówki.
Będziesz zaskoczony, bo dr100 odkryje przed Tobą wiele różnych możliwości. Wypróbuj go i sam się o tym przekonaj.

EDM - Elektroniczna
Dokumentacja Medyczna
Pomyśl już teraz o jej wprowadzeniu. Gdy zacznie ona ustawowo obowiązywać, będziesz na nią przygotowany. Program dr100 spełnia wszystkie ustawowe wymogi, związane z jej prowadzeniem. Przekonaj się już dziś, jak bardzo EDM może poprawić komfort Twojej pracy.

Bezpieczny i niezawodny
dzięki chmurze
Możesz korzystać z programu z dowolnego miejsca, o dowolnej porze, jest on bowiem dostępny on-line. W trosce o ochronę informacji zawartych w bazie wdrożyliśmy najwyższe standardy bezpieczeństwa: szyfrowane połączenia - SSL, ściśle kontrolowany dostęp i regularny monitoring systemu.

Przekonaj się, co potrafi

Interaktywny diagram zębowy

Grafik pracy placówki

Plan leczenia

Wystawianie recepty

Zlecenie protetyczne i ortodontyczne

Baza Leków i Interakcji

Dostęp do systemu eWUŚ

Moduł rozliczeń NFZ

Konto on-line pacjenta

Kontrola stanów magazynowych

Powiadomienia e-mail i sms

Karta periodontologiczna

Zarejestruj się już dziś i korzystaj bezpłatnie do końca 2017 roku!

33 445 43 53

[email protected]
Czasem robienie absolutnie niczego, wystarcza na cały dzień ...............

mala888
Lekarz Stomatolog

Postautor: mala888 » 08 kwietnia 2017, 15:05

Witam jak w Medinci utworzyć drugiego lekarza czy trzeba już na nowym koncie?

Wróć do „Sprzęt i materiały”