mam doła

(wątki luźne i wesołe)

Moderator: Moderatorzy

lew38
Lekarz Stomatolog

Postautor: lew38 » 22 czerwca 2016, 18:13

Ze swojej strony przestrzegam przed nadmiernym wywnętrzaniem się z hejtem. Nigdy nie wiadomo co los przyniesie, a gdy emocje opadną- zaczynamy żałować, że tak się obnażaliśmy.
No i uwalniające się panie przestrzegam przed ogłaszaniem "szukam Faceta". Zamężne koleżanki natychmiast przestają zapraszać na grille i w ogóle gubią nasz numer telefonu... :twisted:

Awatar użytkownika
ketchup
Lekarz Stomatolog

Postautor: ketchup » 22 czerwca 2016, 18:39

A ja trochę się z Basią zgadzam :)
Potrzeba bycia razem i bycia niezależnym współistnieje, jedna nie występuje bez drugiej. Zbyt bliskie połączenie niszczy odrębność, a co za tym idzie pożądanie. Natomiast "trwałość", to tylko złudzenie, zawsze jesteśmy narazeni na utratę. Dlatego nie widzę nic złego w realizowaniu się na wielu polach, lepiej poznając siebie i akceptując różnice między tym co istnieje, a tym co chcemy widzieć.
Bez przerwy pić nie można. Dlatego się dokształcam.
Bohumil Hrabal

jacek999
Lekarz Stomatolog

Postautor: jacek999 » 22 czerwca 2016, 21:44

Wprawdzie osoba moja wyglądem juz tego nie przypomina, ale kiedyś byłem oficerem zawodowym WP w zielonym garnizonie, zagubionym w białowieskiej puszczy. Pewnego dnia udałem się, aby skontrolować warty wokół ogrodzenia. Pora była zimowa, pogoda ładna i oto zauwazyłem taka scenkę: za ogrodzeniem stała dziewczyna, gołą pupę włożyła między druty kolczaste do jednostki, a w jednostce stał żołnierz wartownik z opuszczonymi spodniami i bzykali się na ostro z kontrsztychami. Drugi wartownik pilnie rozglądał sie po okolicy celem zapewnienia im intymności. Dziewczyna była z kolezanką, która trzymała ją za ręce. Zapewne czas przyszedł, a żołnierzyk przepustki nie dostał
No i scena druga: rok pewnie 79 akademik AM. Spaliśmy wszyscy na grandę razem po jakiejś imprezie alkoholowej, ja spałem lekko i słyszałem, jak obecny dr** obłaskawiał swoją obecną żonę, okulistkę 2*. Ruszyła się trochę kołdra, sekund dziesięć, ona jęknęła, on westchnął, jakby zmęczony i pyta się jej : i jak?
W związku z tym apel taki mam: Panowie, przestańcie odstawiać chałturę , a dostąpicie szczęścia małżeńskiego i gregorianek.

Awatar użytkownika
gosik62
Lekarz Stomatolog

Postautor: gosik62 » 22 czerwca 2016, 22:20

Chciałabym miec nareszcie takiego faceta na widok którego serce mi się śmieje i chcę aby on tez się do mnie uśmiechał a jak jest tak potrzeba to i pomilczeć...razem ..Normalnie się za chwilę poryczę ... :cry: :cry: :cry:

Awatar użytkownika
losiu
Lekarz Stomatolog
Tytuł użytkownika: Super ktoś!
Kontaktowanie:

Postautor: losiu » 23 czerwca 2016, 21:40

Małgo głowa do góry!!!!Jestesmy z Toba jakbys chciała pogadac albo byłaby ci potrzebna jakas pomoc to daj znac moze jakos coś bysmy dla Ciebie zrobic??Trudne to jest kurcze......
Gorszy sie jedynie ten,kto uważa sie za lepszego.
Nie gorszy sie człowiek,który wie że jest zdolny do każdego zła.....

lew38
Lekarz Stomatolog

Postautor: lew38 » 24 czerwca 2016, 09:51

Gregorianki to msze święte za zmarłych, czemu żołnierzu kolegom życzysz :shock:
Chyba że to jakieś ogólnowojskowy skrót myślowy, jak te kontrsztychy, co to nawet się boję zapytać co to... :oops:

Awatar użytkownika
gosik62
Lekarz Stomatolog

Postautor: gosik62 » 24 czerwca 2016, 14:35

losiu pisze:Małgo głowa do góry!!!!Jestesmy z Toba jakbys chciała pogadac albo byłaby ci potrzebna jakas pomoc to daj znac moze jakos coś bysmy dla Ciebie zrobic??Trudne to jest kurcze......
dzieki losiu ..mam takie dołowate mysli ostatnio..
Ostatnio zmieniony 24 czerwca 2016, 14:35 przez gosik62, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
soltys
Lekarz Stomatolog
Tytuł użytkownika: Wyjątkowy Doktor

Postautor: soltys » 04 lipca 2016, 13:42

Fajny życiowy wątek.
W sumie to z domu wyniosłem górnolotne ideały romantyczne bzdury, że po grób , ze zawsze razem , ze sie naprawia a nie zmienia.
Rozwodziłem sie pierwszy w rodzinie. Dwa albo trzy lata za późno ! Własna prywatna matka powiedziała ze żałuje że wychowała mnie na taką *** życiową . Poczucie winy zwłaszcza wobec dzieci było takim moderatorem moich działań ze popełniałem błedy wobec ich chcąc im wynagrodzić moją decyzję . Detoksykacja trwała prawie trzy lata. W sumie to nie była zła kobieta , tylko kiepski kumpel. Ot nie pasowaliśmy , a ambicje każdego kazały ciagnąć line w swoją stronę . Żadne nigdy nie popuściło. NIGDY!!! po ponad 4 latach syn mieszka ze mną . Nic nie robiłem , nie walczyłem , sam zdecydował ! Po pół roku dzieciak zmienił sie nie do poznania. Dlaczego ? dobre pytanie. Nie mieszkam z jego matką , nawet nie umiemy rozmawiać. Miesiac temu zeznała , że wszystko co robię to tylko dlatego ze jestem o nią zazdrosny i nie akceptuję jej nowego związku. Sąd o mało mnie nie ukarał bo parsknąłem . Mam szczęsliwe życie, nowy dom , codziennie budzi mnie najpiękniejszy uśmiech na świecie . Uwielbiam wracac do domu , kiedyś nie wygoniłby z roboty , teraz nie ma opcji zebym został kilka minut dłuzej. Największe wady mojej osoby stały sie zaletami, ktos odkrył pewne rzeczy inne umiał wytłumić. Mamy piękną Lenę , ma 5,5 miesiąca . Było źle , było cieżko , było koszmarnie... ale się skończyło. Dzisiaj .. dzisiaj jest pięknie.

nie wiem czemu ludzie się żenia , nie wiem czemu rozwodzą. nie umiem nikomu powiedziec zrób tak a tak. Lubię patrzeć na pary co po 25 latach albo wiecej trzymają sie za ręce i publicznie całują. Rozwodzi sie z drugiej strony mnóstwo osób wokół mnie.

jedno wiem , nie udawajcie ze jest wam dobrze, nie udawajcie kogoś innego. od poczatku , od pierwszej randki ,spotkania rozmowy.
Szczerość przede wszystkim wobec siebie. Popełniajcie błędy, robcie głupoty, szalejcie , bądzcie sobą bo inne role sa juz zajęte.
To klucz do szczęscia. Wtedy ten ktoś bedzie kochał was. Wtedy nie będziecie się męczyć . Zycie jest za krótkie zeby sobie samemu w nim robić więzienie .

patrzę po ludziach i widzę szczęsliwe pary , szczęsliwych singli. widze nieszczęsliwe pary i nieszczęsliwych singli
jak widac nie ma reguł ... ale zmiany trzeba zawsze zacząc od szczerej rozmowy ze samym sobą i przyznaniu sie do błedów i niedoskonałości

zawsze

to pisałem ja sołtys
Chociaż wydawać się może to dziwne , istnieje życia pozagro.... pozastomatologiczne

masach
Lekarz Stomatolog

Postautor: masach » 05 lipca 2016, 22:19

Co racja to racja-zawsze trzeba być sobą!!! "Inne role są już zajęte" -w punkt.
Zrozumiałem to dopiero niedawno,ale podobno lepiej póżno niż wcale.....takie proste,a tak często kombinujemy i dziwimy się czemu ciągle coś nie tak......

Awatar użytkownika
raszefka
Lekarz Stomatolog
Podziękował: 1 raz

Postautor: raszefka » 06 lipca 2016, 15:19

Dowiedziałam się, że kumpel z czasów studiów ma zaawansowanego raka wątroby... Niby wiem, że mało kto z nas umrze ze starości... ale żeby to już??? I że akurat ten, najzdrowszy z nas...
"Pieniądze są po to, żeby dentysta, który potrzebuje chleba nie musiał za każdym razem piekarzowi zęba wyrywać."/by dzedlajga/

Awatar użytkownika
bea
Lekarz Stomatolog
Tytuł użytkownika: nikt
Podziękował: 4 razy

Postautor: bea » 06 lipca 2016, 15:28

Ostatnio był u nas jubileusz ogólniaka. Nie poszłam, ale po nim "zawiązała" się grupa naszego rocznika na whatsupp- ie, do której zostałam wpisana.

Okazuje się że 1 chłopak umarł na serce, 2 się zapiło, jeden ma wszyty esperal. Jesteśmy krótko po 40 rż.

Ten "sercowy" - spokojny, życzliwy wszystkim informatyk- ścislowiec.
Chyba lepiej że kurwię na wszystkich jak mi zawinią i jestem impulsywna... On może zamykał emocje w sobie ....
"Mężczyzna musi wybudować dom, posadzić drzewo i spłodzić syna. A ty, kobieto, potem sprzątaj, podlewaj, wychowuj..."

Awatar użytkownika
wizz
Lekarz Stomatolog

Postautor: wizz » 06 lipca 2016, 18:47

Ja padnę pierwszy ..... Jeszcze jeden remont , jeszcze jeden projekt , jeszcze jeden kłopotliwy pracownik .... To mnie wykończy ...:(

jacek999
Lekarz Stomatolog

Postautor: jacek999 » 07 lipca 2016, 01:36

Przyniosłem ze strychów rodzinnego domu zgromadzone tam archiwa, bo od czasów pradziadka niczego nie wyrzucano, tylko wszystko na strychy...Był tam kiedyś zbiór butów wszelakich po babkach- butów wyrzucać nie można , bo jak trzeba uciekac , dobre buty ważne są.. No, ale ja nie o butach, tylko o listach, karteczkach, bilecikach, widokówkach i kartkach z zyczeniami.
Otóż wyłania się obraz życia spokojnego galicyjskiej rodziny: oto wyjazd do pustelni bryczką, z samowarem i jedzonkiem w koszyku.Wszyscy zrelaksowani i zadowoleni. Wyjazdy do wód. Rodzinne swięta- stół skromny, ale wszyscy elegancko ubrani. Karteczki z Przemyśla: wiesz, nasz Jaś bierze za żonę bez posagu córkę doktora. Dziadek udzielał sie w Sokole i Towarzystwie Trzeżwości. Pradziadek na zdjęciu w garniturze, ale buty schodzone bardzo. Jak wypił halbę piwa, to zapisał wydatek.Widać , że mieli dla siebie dużo wolnego czasu, spotykali się , odwiedzali i pisali listy, a mimo to dorabiali sie mimo tego, że dwa razy się spalili.
A ja, 42 lata zapier... i kamienicy w centrum się nie dorobiłem.

Awatar użytkownika
pani doktor
Lekarz Stomatolog

Postautor: pani doktor » 07 lipca 2016, 18:38

Po co Ci ta kamienica w centrum Jacku i nie zapier..... tak bardzo bo szkoda życia.

bbasia
Lekarz Stomatolog

Postautor: bbasia » 07 lipca 2016, 18:56

jacek999 pisze:mieli dla siebie dużo wolnego czasu,
wtedy nie bylo netu:)))
pani doktor, to samo pomyslalam ,w centrum miast kamienice stoja puste , ciezko wynajac odkad handel przeniosl sie do centrum handlowych a mieszkac w centrum miasta to chyba niezbyt dobry pomysl
wizz, Ty jesli tak jak zapowiadales , przejdziesz na emeryture w wieku 45 lat to wtedy mozesz szybciej pasc ,,,ale poki jestes zapracowany nic Ci nie grozi , nie martw sie :wink:
soltys, milo Cie tutaj widziec i to w takiej szczesliwej wypowiedzi:)))
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2016, 18:56 przez bbasia, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Po godzinach”