Takie tam z prezydentem

(wątki luźne i wesołe)
thunder
Lekarz Stomatolog

Postautor: thunder » 04 maja 2016, 08:05

czyli, pomijając dentala , pabla , qwerta i zwolenników PiS ( rzeczywistych i domniemanych )
wizz zachowuje się fair

nie ma to jak dobre samopoczucie :mrgreen:
"nie ufam społeczeństwu że nas ochroni ,nie mam zamiaru składać mojego losu w ręce tych ,których jedyna kwalifikacją jest to , że zdołali wykołowac grupę ludzi żeby na nich głosowali "
Mario Puzo "Ojciec Chrzestny "

Awatar użytkownika
wizz
Lekarz Stomatolog

Postautor: wizz » 04 maja 2016, 08:16

Czy w stosunku do ciebie thunder zachowałem sie kiedys nie w porzadku ??

[ Dodano: 2016-05-04, 09:20 ]
Qwert doprowadził do tego ze kilku wartościowych ludzi z tego forum wypisało sie na zawsze . Jego buta , rozdęte ego fałszywość i makiawelizm odstraszyło wiecej forumowiczów niz moje prosta i przyziemna krytyka nieuctwa i niechęci do czytania książek .

To o czym my mówimy ...
Ostatnio zmieniony 04 maja 2016, 08:16 przez wizz, łącznie zmieniany 1 raz.

chilli
Lekarz Stomatolog

Postautor: chilli » 04 maja 2016, 08:48

Zwykłe walki kogutów,to tyle w temacie LEKARZY :mrgreen:
"Plan leczenia ortodontcznego nie zależy od klasy,a od dnia tygodnia" :-)

mariuszsos
Lekarz Stomatolog
Kontaktowanie:

Postautor: mariuszsos » 04 maja 2016, 09:52

thunder, czy trzeba być lemingiem żeby wygwizdać Dude?
świat nie jest czarno-biały i nie dzieli się tylko na lemingow i prawdziwych Polaków

Gelo85, jesteś cham i prostak i innych czasach leczylbys kurwy po piwnicach a nie porządnych ludzi,masz szczęście ze się zawód zdeprecjonowal i KAŻDY może być lekarzem :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 04 maja 2016, 09:52 przez mariuszsos, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wizz
Lekarz Stomatolog

Postautor: wizz » 04 maja 2016, 09:56

Brawo Mariusz !!!!!

Awatar użytkownika
cremaster
Lekarz Stomatolog
Tytuł użytkownika: Kuc Korwina iks de

Postautor: cremaster » 04 maja 2016, 10:03

Najbardziej cieszy ze kiedyś element animalny wtykal flagi Polski w psie gówno a teraz wyjdą KODziarze 7 maja ubrani biało czerwono i będą krzyczeć tu jest Polska :mrgreen: . Tym samym cały 25 letni misterny plan Michnikowszczyzny poszedł w PiSdu. Faszyzm zwyciezyl :mrgreen: :razz:

chilli
Lekarz Stomatolog

Postautor: chilli » 04 maja 2016, 10:12

akurat ten dowcip o flagach czyta sie inaczej- niesprzątniete psie kupy są stała wizytowka polskich miast-załoze sie ze elektorat PIS-u przoduje w niesprzataniu nieczystości po swoich pupilach. Chodzenie z łopatka i torebka jest przeciez takie lewicowe :lol:
"Plan leczenia ortodontcznego nie zależy od klasy,a od dnia tygodnia" :-)

Awatar użytkownika
JacekW
Lekarz Stomatolog
Tytuł użytkownika: protetyk
Podziękował: 2 razy

Postautor: JacekW » 04 maja 2016, 10:52

mariuszsos pisze:thunder, czy trzeba być lemingiem żeby wygwizdać Dude?
świat nie jest czarno-biały i nie dzieli się tylko na lemingow i prawdziwych Polaków

niestety tak scena została podzielona. my i oni. logicznym jest, że na Dudę gwiżdżą lemingi / no to trochę ich było, skoro było słychać. teraz mówi się o manipulacji, zaraz powiedzą, że puścili gwizdy z taśmy/, bo prawdziwy Polak tego by nie robił. prawdziwy Polak musi kochać "dobrą zmianę", wierzyć w zamach smoleński, popierać trójpodział władzy / jeszcze/ w postaci naczelnika i jego odbić w lustrze, pomstować na Komorowskiego, Tuska i innych zdrajców, wierzyć w dziewiczą niewinność i dobroć aktualnej władzy. prawdziwemu Polakowi, obowiązkowo katolikowi, słowa nienawiści i agresja są obce. jeśli już ma je na ustach to oczywiście zostają usprawiedliwione bo przeciwko Targowicy są skierowane / zapomniał wół jak cielęciem był/. tak się gada do prostego ludu i 5 melonów to kupiło. co by było gdyby gadali inaczej....ale po co ? te pięć baniek wystarczy aby dorwać się do żłoba. bo i tamci i ci, przy korycie kwiczą tak samo, jak to rzekł Jojo, mając na myśli zdrajców, oczywiście.
Załączniki
espołu Szkół Rybołówstwa Morskiego w Świnoujściu.jpg
Ostatnio zmieniony 04 maja 2016, 10:52 przez JacekW, łącznie zmieniany 1 raz.

thunder
Lekarz Stomatolog

Postautor: thunder » 04 maja 2016, 12:04

wizz pisze:Czy w stosunku do ciebie thunder zachowałem sie kiedys nie w porzadku ??

[ Dodano: 2016-05-04, 09:20 ]
Qwert doprowadził do tego ze kilku wartościowych ludzi z tego forum wypisało sie na zawsze . Jego buta , rozdęte ego fałszywość i makiawelizm odstraszyło wiecej forumowiczów niz moje prosta i przyziemna krytyka nieuctwa i niechęci do czytania książek .

To o czym my mówimy ...

przyznam że nie dopatrzyłem się Twoich zachowań wobec mnie które można określić jako nie w porządku

co do gwizdów -widzę że niektórzy nie umieją ( nie umiejo ???) czytać ze zrozumieniem - nie mówię i nie wrzucam linków z których wynika że NA DUDĘ NIE GWIZDANO .. owszem gwizdano , powody do niezadowolenia z dudy i pisu ma wiele osób i jak ktoś sobie chce pogwizdać - jego sprawa

ale pisanie lisa w stylu " na dudę gwizdali kibice i legii i lecha " to manipulacja

zwłaszcza że sam lis żalił się ostatnio że "gdyby poszedł na Żyletę to pewnie dostałby po twarzy " - z tych słów wynika że jednak ma rozeznanie jakie towarzystwo i o jakich antypatiach politycznych zasiada na Żylecie i na Kotle w Poznaniu

prościej nie potrafię wyjaśnić

P.S.
jak macie jakiś kontakt do nowej gwiazdy opozycji czyli Rysia Petru ( bo Kijowski jakoś ucichł po ujawnieniu jego fascynacji młodzieżą :wink: )
to powiedzcie mu żeby się trochę wyedukował historycznie ... ostatnio obwieszczał wszem i wobec że Konstytucja 3 Maja nadal obowiązuje w Polsce i on jej będzie bronił ...Boże ... i taki głąb doradzał kiedyś Balcerowiczowi :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 04 maja 2016, 12:04 przez thunder, łącznie zmieniany 2 razy.
"nie ufam społeczeństwu że nas ochroni ,nie mam zamiaru składać mojego losu w ręce tych ,których jedyna kwalifikacją jest to , że zdołali wykołowac grupę ludzi żeby na nich głosowali "

snajper21
Lekarz Stomatolog
Tytuł użytkownika: orto

Postautor: snajper21 » 04 maja 2016, 12:48

thunder pisze:jak macie jakiś kontakt do nowej gwiazdy opozycji czyli Rysia Petru ( bo Kijowski jakoś ucichł po ujawnieniu jego fascynacji młodzieżą )
to powiedzcie mu żeby się trochę wyedukował historycznie ... ostatnio obwieszczał wszem i wobec że Konstytucja 3 Maja nadal obowiązuje w Polsce i on jej będzie bronił ...Boże ... i taki głąb doradzał kiedyś Balcerowiczowi

przyganiał kocioł garnkowi https://www.youtube.com/watch?v=q73PmB7QNvc
Ostatnio zmieniony 04 maja 2016, 12:48 przez snajper21, łącznie zmieniany 1 raz.

thunder
Lekarz Stomatolog

Postautor: thunder » 04 maja 2016, 13:22

pudło

nigdy w wyb parlamentarnych nie głosowałem na Pis
więc dla mnie Szydło może sobie gadać co chce

snajper21
Lekarz Stomatolog
Tytuł użytkownika: orto

Postautor: snajper21 » 04 maja 2016, 14:10

chodzi o to, że oni WSZYSCY, z lewa i z prawa, są podobnie wykształceni, z podobnym poziomem wiedzy, dlatego wyzywanie się nawzajem, że ci to bee a tamci to och i ach, jest samo w sobie żenujące

thunder
Lekarz Stomatolog

Postautor: thunder » 04 maja 2016, 14:30

polscy politycy są odbiciem polskiego społeczeństwa
już Gogol pisał : " z kogo się śmiejecie ? z samych siebie się śmiejecie "
i tak to wygląda u nas ... takich niedouczonych głąbów jest pełno i w sejmie i na ulicy i na tym portalu ... a największy problem w tym kiedy jedna z opcji politycznych ( tzw. obrońcy demokracji ) uważa się za lepszą od reszty społeczeństwa

więc nie zaszkodzi od czasu do czasu wytknąć tutejszym kodziarzom parę przypałowych akcji ich obecnych idoli

mariuszsos
Lekarz Stomatolog
Kontaktowanie:

Postautor: mariuszsos » 04 maja 2016, 14:51

thunder, po raz pierwszy się z tobą zgadzam :lol: choć nie do końca.rzeczywiscie społeczeństwo które namiętnie ogląda programy
typu pamiętniki z wakacji nie może wybrać mądrze swoich przedstawicieli a wybiera ludzi takich jako ono samo :wink:

co do zawłaszczania racji to raczej ta jedyna dobra która rządzi teraz ma patent na wszelką mądrosć i nieomylnosć.
kod jest oddolnym ruchem społecznym jednoczących tych co nie lubią pisu ale rozsypie się z chwilą wyborów bo każdy pociągnie w swoją mańkę.zresztą z niesmakiem obserwuję podczepianie się niektórych pod ten ruch.ale z solidarnoscią też tak było kiedys,wzniosłe hasłą,cele a teraz ćwoki w stylu Gniadka i Dudy :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 04 maja 2016, 14:51 przez mariuszsos, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bea
Lekarz Stomatolog
Tytuł użytkownika: nikt
Podziękował: 4 razy

Postautor: bea » 04 maja 2016, 14:59

Zgadzam się , Mariuszsos z Twoją opinia za wyjątkiem tezy :

mariuszsos pisze:kod jest oddolnym ruchem społecznym

to jest inspirowane przez "elity" polityczne polskiej opozycji, a przede wszystkim zachodnich "mocodawców" .
Ostatnio zmieniony 04 maja 2016, 14:59 przez bea, łącznie zmieniany 1 raz.
"Mężczyzna musi wybudować dom, posadzić drzewo i spłodzić syna. A ty, kobieto, potem sprzątaj, podlewaj, wychowuj..."

Wróć do „Po godzinach”