omijajcie szerokim łukiem klinike w krakowie

Moderator: Moderatorzy

sam

Postautor: sam » 17 października 2004, 14:07

Ludzie-omijajcie szerokim łukiem klinikę stomatologii w Krakowie, szczególnie protetyke-leczę tu swoją córkę, pracuję tu same niedouki, poza paroma wyjątkami...a poza tym, jak w całej służbie zdrowia...ręka rękę myje a pacjenci są robieni w balona.

Kwiat

Postautor: Kwiat » 17 października 2004, 16:46

no własnie!!!twoja wypowiedź jest przepełniona żalem i poparta zapewne jakąś źle wykonaną pracą-dużo tu emocji ale przyznaje ci rację.jakiś czas temu moja bliska znajoma miała robiona protezkę uzupełniająca kilka brakujących zebów trzonowych.praca była spartaczona-zwykły laik mógłby to stwierdzić ale pani doktor i pani technik zarzekały się ,ze wszystko jest ok,ze to znajoma jest niecierpliwa,że trzeba odczekac,przyzwyczaić się,itp.dlaczego nie powiedziały,ze do brania wycisków używają najgorszego badziewia,że nie stać ich na nic lepszego?czy rzeczywiscie kasa tak wszystko przesłania?znajoma poszła do prywatnej,bardzo dobrej kliniki,zrobiła protezkę praktycznie w tych samych pieniądzach i od razu pasowała jak ulał.masz rację Sam ręka rękę myje,idziesz do lekarza,darzysz go zaufaniem a on to wykorzystuje i perfidnie wciska ci ciemnotę.smutne,bardzo smutne.niestety czasem tak bywa,ze kogoś nie stać na to by pójść drugi raz i zrobić daną prace ponownie.oczywiście nie uogólniam,ale jest sporo takich ludzi,którzy bez żadnych podstaw promują jakichś pseudotechników,narażają ludzi na koszty i co za tym idzie na stresy.wspomniana pani doktor użyła m.in.sformułowania-ta protetyczka teraz wiele razy się pomyli i będzie poprawiac pracę ale to sprawi,że w przyszłosci będzie świetnym fachowcem-to było oczywiście poniewczasie.niby trzeba zdobyć doświadczene i na kims się nauczyć ale sa przeciez ludzie,którzy ciułają swoje ciężko zarobione pieniądze,żeby coś sobie koło ząbków zrobić a tu pani X uczy się na nich i partaczy-cos chyba tu jest nie w porządku!?

wojtek

Postautor: wojtek » 17 października 2004, 17:13

....a ja słyszałem od znajomych, że właśnie na protetyce są najgorsi lekarze, prof Majewski bodajże utracił celowo lub lekkomyślnie kontrolę nad tymi nieudacznikami, którzy nawet awansują . Jestem w personelu kliniki, więc wiem coś niecoś o tym-parę razy widziałem jak lekarka opieprza pacjenta i wciska mu ciemnotę, a ten zamiast natychmiast zgłosić sprawę do dyrekcji stula uszy po sobie i cicho siedzi, bo się ni ma kasy i boi się, że już nie będzie miała dokąd pójść...a fakt jest taki, że ci ludzie mają przynajmniej częściowo rację, gdyż dyrektor zmieni lekarza, a ten nowy lekarz natychmiast zasięgnie info od poprzednika ; i tak powtarza się zasada: ręka rękę. Moja rada: szukajcie prywatnych fachowców !!!

załamana

Postautor: załamana » 07 listopada 2004, 18:57

A ja powiem: omijajcie ludzie szerokim łukiem klinikę ADP w Lublinie /PRYWATNA/Ci partacze nie potrafią porządnie założyć zwykłej plomby.Plomby wypadają,wypadają w następstwie czego zęby powoli znikają .Być może w ten sposób właściciele kliniki -wybitni specjaliści od implantologii przygotowują sobie potencjalnych implantobiorców ?Znowu wypadły mi dwie plomby.Chyba już podziękuję tym Państwu!!!!Szlag by ich trafił

amidal

Postautor: amidal » 13 listopada 2004, 17:16

Te wpisy nie nastrajają mnie optymistycznie do zbliżającej się dla mnie wizyty u dentysty...Ze swej strony za partaczy, ale w Warszawie uważam tych z Enel Medu z pkt naprzeciwko Hali mirowskiej, ząb niedokładnie oczyszczony będę musiał jeszcze raz zrobić:(Miałem nadzieję, że duże klinki stomatologiczne to lepszy sprzęt i większe umiejętności, nic bardziej błędnego. Sprzęt nie najnowszy, a ceny wysokie, z umiejętnościami kiepsko. Tylko organizacja pracy dobra, pracownicy chodzą jak nakręceni na jedną modłę, te same formułki słowne, widocznie przeszli współnie szkolenie jak należy obsługiwać klientów.

chilli
Lekarz Stomatolog

Postautor: chilli » 13 listopada 2004, 17:32

Najlepsi lekarze robia malo szumu wokol swej praktyki,najczesciej praktykuja samodzielnie,nie maja cen ani najwyzszych ,ani najnizszychszczegolnie tych ostatnich,nie proponuja cud leczenia,sa lekko konserwatywni,nie wprowadzaja od razu kazdej rynkowej nowosci,na poczatku leczenia ustalaja konkretny plan leczenia i sie tego trzymaja.Omijajcie, jesli ,mozecie wszelkie kombinaty dentystyczne,bo tam nastawiaja sie glownie na zysk.
"Plan leczenia ortodontcznego nie zależy od klasy,a od dnia tygodnia" :-)

Victoria

Postautor: Victoria » 13 listopada 2004, 19:06

''Najlepsi lekarze robia malo szumu wokol swej praktyki,najczesciej praktykuja samodzielnie,nie maja cen ani najwyzszych ,ani najnizszychszczegolnie tych ostatnich,nie proponuja cud leczenia,sa lekko konserwatywni,nie wprowadzaja od razu kazdej rynkowej nowosci,na poczatku leczenia ustalaja konkretny plan leczenia i sie tego trzymaja''- Pipi! Niezależnie od tego czy jesteś rozsądną pacjentką, czy rozsądną lekarką piszesz święte słowa !!! A przynajmniej sporo w nich racjonalizmu. Kilka lat temu(prywatna praktyka) nadziałam się na taką specjalistkę, która szumu robiła wokół siebie bardzo dużo-nawet wywiady w gazecie podsuwała mi do przeczytania, opowiadała o ''cudach'' w Ameryce jakie się robi i robiła to tak profesjonalnie, ze byłam przekonana (przez 2 lata) że jest wybitnym specjalistą i zdobywała praktykę w USA. A nie tak dawno dowiedziałam się, że owa pani nie pracuje w klinice, o której też opowiadała, że robi zabiegi. Nawet, gdy prosiłam o pokierowanie mnie do specjalisty o większym doświadczeniu, zapewniała, że takiego nie ma w całym mieście. A na koniec zostawiła z rozgrzebaną raną (po 4 zabiegu) i i ''septopagiem'' w buzi-( taka specjalistka! )i miałam sobie szukać innego lekarza. Na szczeście znalazłam szybko (dzięki pomocy znajomych)stopniem naukowym wyższy a w słowach oszczędniejszy i skromniejszy, realniej chodzący po polskiej ziemi. Pipi dobrze piszesz, trzeba ostrzegać ludzi przed niepotrzebnym cierpieniem i wyciąganiem im pieniędzy z kieszeni. Na ''szum wokół siebie'' trzeba sobie samemu zasłużyć, a właściwie zrobią to zadowoleni pacjenci. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
JacekW
Lekarz Stomatolog
Tytuł użytkownika: protetyk
Podziękował: 2 razy

Postautor: JacekW » 13 listopada 2004, 19:21

amidal,a czy przypadkiem nikt nie uprzedzał cię,że tak może się stać,że ząb leczony jest warunkowo lub,że prochnica jest głęboka,a leczenie niepewne?dlaczego zwalasz wszystko na lekarzy,czy nie informowano cię o tym?może trzeba przeczytać twoją dokumentację?

konopielka

Postautor: konopielka » 13 listopada 2004, 19:21

pipi ma sporo racji - piszę to jako stomatolog, ja mam bardzo podobne wrażenia, jeśli idzie o usługi optyczne - więcej nigdy nie skorzystałabym z kombinatu , bo podobnie jak w gabinecie stom. w razie zastrzeżeń, to do kogo wbijać zęby?, do kombinatu? o wiele prościej wymagać od konkretnego żywego usługodawcy. Nie przyciśnięta ostatnią ostatecznością czyli tzw. brakiem wyjścia w życiu nie korzystałabym z oferty NFZ - nie wyklucza to istnienia uczciwych dentystów w NFZ - niebardzo mających alternatywę innej pracy, ale może to trwać bardzo krótko bo wysiądzie (najszybciej chyba głowa, bo od takiego położenia tylko krok do kuku na muniu) chyba, że pracujący ma tylko jeden cel - wyjść na swoje! wtedy sądzę, że praca w tej instytucji może być nawet satysfakcjonująca.

Ona

Postautor: Ona » 13 listopada 2004, 19:24

Victorio to ty nie jesteś stomatologiem?

Victoria

Postautor: Victoria » 13 listopada 2004, 20:14

A czy coś przemawia za tym, ze jestem?

Ona

Postautor: Ona » 13 listopada 2004, 20:24

Tak.Poprzednie wypowiedzi Twoje w innych wątkach.Musiałabym poszperać.Głowe bym dała,że jestes no ale bym ją pewnie straciła bo ty wiesz lepiej.pozdrawiam

chilli
Lekarz Stomatolog

Postautor: chilli » 13 listopada 2004, 20:27

Victoria jest chyba psychologiem,albo pedagogiem,,,

Ona

Postautor: Ona » 13 listopada 2004, 20:37

A czemu tak myślisz chi?

chilli
Lekarz Stomatolog

Postautor: chilli » 13 listopada 2004, 20:43

tak wynika z jej wypowiedzi+intuicja

Wróć do „Dla wszystkich”