Poprzedni temat «» Następny temat
Ile kosztuje mostek?
Autor Wiadomość
Sarenka
Gość
Wysłany: 2005-02-20, 18:15   

Mój brat musi mieć wyrwany przedni ząb...chciałam się dowiedzieć ile mniej więcej kosztuje zrobienie mostka?Jestem z Krakowa.I jeszcze jedno...mam założoną na jedynkę koronkę,ale jest bielsza niż reszta zębów,jaki jeast najtańszy sposób rozjaśnienia zębów? Moze lakierowanie,albo licówki?Poproszę o orientacyjne ceny...Dziękuję.

r99
Gość
Wysłany: 2005-02-22, 23:14   

pytanie jest mało szczegółowe. to tak, jakbyś zapytała: ile kosztuje samochód? nie ma jednej ceny na koronę, czy punkt w moście. wszystko zależy od materiału i technologii wykonania oraz od ... gabinetu :)

airam
Gość
Wysłany: 2005-02-23, 19:39   

najtaniej Ci wyjdzie jak pójdziesz do księgarni medycznej lub podobnej i kupisz sobie za dziesiątkę książeczkę o ząbkach i rozjaśni Ci się i nad ząbkami....to nie jest drwina , serio.

Sarenka
Gość
Wysłany: 2005-02-24, 17:35   

A ja sie łudziłam ze na tym podobno dobrym forum ktoś mi pomoże,a tu jednak kpiny :(Wiem że ceny są różne,ale ja nie mam pojęcia w jakim przedziale może mój brat się spodziewać...500 zł czy 1500 zł???Jak ktoś ma być złośliwy,to niech lepiej nie traci czasu na wpisywanie,bo jednak potrzebuję pomocy...

r99
Gość
Wysłany: 2005-02-24, 22:02   

to nie kpiny, nie da się odpowiedzieć na Twoje pytanie. należy się zgłosić do gabinetu, usiąść na fotel i wycenić pracę. jeśli nie będzie Ci pasować cena, zawsze możesz iść do innego lekarza, a potem do kolejnego...

chilli 
Lekarz Stomatolog

Pomogła: 12 razy
Wysłany: 2005-02-26, 21:19   

metal licowany porcelana kosztuje srednio 450-500pln za 1 punkt,czyli w przypadku braku 1 zeba -most 3-punktowy ca 1500pln,,ceny w zalenosci od regonu i gabinetu moga sie roznic,takze w przypadku uzycia zamiast stali ,metalu szlachetnego typu: zloto,srebro-pallad lub tytanu..

stefan
Gość
Wysłany: 2005-02-27, 00:57   

Właśnie zalezy od miasta a szczególnie od gabinetu, rozumie ze chodzi o cos trwałego. Brakuje jednego zeba czyli most 3-punktowy - najtaniej za punkt porcelany na metalu(w miom miescie) ok 380zł. Nie jest wcale powiedziane z tego za 2000 bedziesz bardziej zadowolona od tego za 1500zł. Wiadomo że efekt koncowy zalezy od lekarza i tech.dentystycznego który wykona prace. Takze najlepiej popytac znajomych itp....

Odpowiedz do tematu