Poprzedni temat «» Następny temat
Dobry stomatolog - RYBNIK
Autor Wiadomość
Charlotta
Gość
Wysłany: 2006-04-15, 10:42   Dobry stomatolog - RYBNIK

Witam, proszę o radę w kwestii najlepszego gabinetu stoamtologicznego w Rybniku.Proszę dzielic sie wrażeniami :D

chilli 
Lekarz Stomatolog

Pomogła: 12 razy
Wysłany: 2006-04-15, 12:39   

Mega-dent ul.3Maja7

Daria 22
Gość
Wysłany: 2006-04-19, 20:44   

Ja wybieram sie w poniedziałek na wizyte do ww stomatologa...i chetnei sie podziele wrażeniami podaje stronke tego stomatologa http://www.bialyusmiech.com.pl/index.php

Charlotta
Gość
Wysłany: 2006-04-20, 19:19   RYBNIK - bracia DOBRAS

Witam, czy ktoś może był na wizycie u ww. braci stoamtologów? Bardzo proszę o podzielenie się wrażeniami? Czy ceny są w miarę?

sisia
Gość
Wysłany: 2006-04-24, 09:45   Ząbki:)

...A ja ide dziś wyrwać zęba :x :x :x I wybiorę się chyba normalnie do tego osrodka na Reymonta. Byłam tam kiedyś i zrobili mi zęba za darmo, co prawda z czarną plombą:/ ale to jest z tyłu i wogóle nie widać... No i do dziśdnia jestem zadowolona. A z priv gabinetami niestety mam niezbyt dobre wrażenia. Kiedyś miałam leczenie kanałowe. Wizyt to miałam chyba z 15 (każda po 30/40 zł)... Nie no może nie 15 :P ... No i na koniec sie okazało że i tak próchnica sie rozwinęła w środku, ząbek mi sie rozpadł na pół podczas szamania chrupiącej skórki z chleba. No i teraz tak z nim chodzę. Ale chyba wreszcie trzeba go wyrwać:/ ... Acha..nie wiecie może jak to jest ze znieczuleniem?? Jak sie idzie na państwowe to sie płaci za zniecz?? A wogóle jak to jest z tym wyrwaniem zęba, bo tak sie szczęśliwie składa że jeszcze nigdy nie doświadczyłam tego bólu.. Pozdrawiam i życze duuuużo uśmiechu...:):):)

Daria22
Gość
Wysłany: 2006-04-24, 15:01   

Witam :lol:
Byłam , widziałam i polecam z całego serducha.
Gabinet full profesionalizm, personel rewelacja, czujesz się jak w domu a nawet lepiej, specjialiści pierwsza klasa. Zdecydowałam się na leczenie i wiem ze bede zadowolona:)

A i wazna rzecz, w okresie maja wybielanie zebów(wszystkich) kosztuje 600zł a nie jak zawsze 1200.
Kochani , zachęcam bo nic nie poprawia tak nastroju jak śliczny biały uśmiech...Będe na bierząca opisywać jak przebiegają wizyty
.
Dzisiaj, miałam zrobione zdjecie ząbków,aby sprawdzić czy są zdrowe korzenie oraz badanie gratis(50zł) z okazji urodzinek w prezencie :) swietny gabinet ...następnie bede miała wykonane, piaskowanie, wsówanie kamienia, i wybielanie, na koniec kilka licówek...w czerwcu mam błyszcześc białym usmiechem:D:D:D:D

Polecam i zachęcam bo naprawde warto
Daria :D

Aganieszka
Gość
Wysłany: 2006-05-07, 22:32   

Hmm... No to ja powiem, gdzie nie warto - pan doktor Sławomir F., ul Raciborska - tylko kasa mu w głowie a dobro pacjenta na samiutkim końcu... Niestety!

Daria22
Gość
Wysłany: 2006-05-10, 14:34   

Witam ponownie

Jak obiecałam wróciłam...:)
Miałam dzisiaj wykonaną jak to określono mokrą robote czyli Scaling ultradźwiękowy+ lakierowanie i fluoryzacje( nie bolało tylko faktycznie było mokro:D), w piątek ide na wybielanie metodą Beyond i nie moge si edoczekać efektów.

W dalszym ciągu z pełnym przekonaniem zachęcam, atmosfera przemiła.
Daria :)

charlotta
Gość
Wysłany: 2006-05-10, 20:57   

A czy ktoś moze był w gabinecie Dentalbridge na Strzelców Bytomskich?

maximaxiu
Firma Zaopatrująca Gabinety

Wysłany: 2008-03-13, 22:35   

Daria22, widzę że używasz fachowych określeń co ci robili w tym gabinecie a to mi jakoś dziwnie podpada jakbyś była pracownicą tego gabinetu i robiła reklamę. Pacjenci na ogół nie wiedzą tak dokładnie co im się robiło. Pozdrawiam.

Potison
Pacjent

Wysłany: 2008-03-13, 22:53   

Dwa lata temu? :) nieaktualne moim zdaniem :D Nie ma co roztrząsać.

mirka0210
Lekarz Stomatolog

Wysłany: 2008-11-14, 17:00   

Tak się zastanawiam czy ta pacjentka Daria ,to może sama właściciela firmy....wstyd i obciach jak dla mnie

Anna123456
Pacjent

Wysłany: 2009-03-03, 15:36   

Moim zdaniem gabinet opisywany przez Darie22 to gabinet dla bogazy i o doslownie, ja sie tam czulam jak piatek kolo u wozu. Chcialam sobie wyleczyc zabki powoli, poprostu nie mam duzo pieniazkow, dopiero nie dawno zaczelam pierwsza prace, wczesniej nie moglam liczyc na jakas pomoc od rodzicow, bo pochodze ze strasznie biednej rodziny. Dobitny przyklad moge podac, kilka razy jak wchodzilam to pan doktor szczegolowo, tak opiekunczo rozmawial z jakims klientem, ale bylo po nim, po niej widac, ze nie jest dla takiego klienta probleme wydac na leczenie 500, 1000, 10000 tys, wiece o czym mowie takich ludzi od razu sie poznaje po uborze, po dodatkach itp, nie mowie ze dla mnie nie byl mily, ale nie zdarzylo sie zeby ze mna tak rozmawial, ale ok to nie przedszole tylko gabinet, pomyslalam, mairke przebrala sytuacja w ktorej bylam umowiona, panie z recepcji kazaly mi usiasc na kanapie i po...okolo 20, 25 min pan doktor laskawie do mnie podszedl i ze zdzwienem spytal czy ja do niego, nie do okulisty sobe pomyslalam, wogole po co te zdjeia slawnych ludzi, to tez daje do zrozumienia ze jesli nie masz kasy to nie masz szansy na ladny usmiech. Nie umiem slowami w sumie wyrazic tego co czulam przychodzac tam, zrazilam sie kompeltnie do dentystow, mozna nawet powiedziec ze sie zalamalam, zawsze marzylam o ladnym usmiechu, niestety jesli robisz blad i nie dbasz o zeby w mlodosci i pochodzisz z nizin spolecznych nie masz co nawet marzy o zdrowych ladnych zebach

magdaso
Pacjent

Wysłany: 2011-04-16, 21:09   

Daria 22 napisał/a:
Ja wybieram sie w poniedziałek na wizyte do ww stomatologa...i chetnei sie podziele wrażeniami podaje stronke tego stomatologa http://www.bialyusmiech.com.pl/index.php

Nie mówcie mi o tym gabinecie "biały usmiech" prosze!! jedno co moge o nich powiedziec:
ZDZIERCY ZDZIERCY ZDZIERCY!
skasowali mnie za wybielanie 1000zl, które robila mi tylko asystentka, a nie doktor! zrobiono mi tylko 2 sesje, kiedy chciałam trzy, ale policzono mnie cała cene!
na innej wizycie doktor Marcin W. policzył mnie za wyrwanie jednego zeba 300zl, oczyszczanie kamienia 300zl, i leczenie ubytku rowniez 300zl. i cieszył sie ze "zmiescilismy sie w 1000zł"!!!! licowke jak mi zrobił po wybielaniu taka, ze inny dentysta tylko parsknał na nia. bylam ogólnie na 2 wizytach tam, bo byłam zdesperowana, bo przylaciałam do polski na kilka dni tylko. i oni to wykorzystali, ze pracuje za granica. chwalili sie ze przeciez Doda sie u nich leczy! A co mnie to obchodzi?Doda ma tyle kasy to moze wyrzucac w błoto, ja musze ciezko pracowac na to.poza tym jak juz zaplacilam to nawet mi do widzenia nie odpowiedzieli! nie idzcie tam prosze!!!

bea 
Lekarz Stomatolog
nikt

Pomogła: 51 razy
Wysłany: 2011-04-17, 08:00   

magdaso, a nie zapytałas o ceny przed zabiegiem ?

[ Dodano: 2011-04-17, 08:17 ]
swoją drogą dziwne mają ceny na stronce www ... 351 :lol:

Odpowiedz do tematu