-->
Poprzedni temat «» Następny temat
Jeżeli masz problem z forum, przeczytaj ten temat.
Autor Wiadomość
Hannibal  
Pacjent

Wysłany: 2006-06-06, 12:53   Jeżeli masz problem z forum, przeczytaj ten temat.

Poniżej jest lista najczęstszych Państwa problemów z naszym forum, wraz z rozwiązaniami :)

1. Nie mogę się zalogować...

• Upewnij się że wpisujesz poprawnie swoją nazwę użytkownika i hasło. Wielkość liter ma znaczenie jak również ewentualne spacje.
• Podaj w swoich danych w dentonecie informacje konieczne do korzystania z forum ( PWZ, miejsce pracy/uczelnia, numer indeksu )

2. Podałam(em) wszystkie dane i nadal nie mogę się zalogować...

• Weryfikację wpisanych przez Państwa danych przeprowadzamy "ręcznie" w godzinach pracy. Proszę się więc uzbroić w cierpliwość.
• Jeżeli komunikat prosi o poprawę danych - zapewne są one niepełne lub błędne. Trzeba je wtedy poprawić lub uzupełnić w dentonecie.

3. Zapomniałam(em) hasła, co zrobić...

Skorzystać z mechanizmu "Zapomniałem hasła". Link do tej strony znajduje się także na stronie logowania.

4. Prywatne wiadomości nie chcą się wysyłać, cały czas są w skrzynce "do wysłania"...

...i pozostaną tam aż odbiorca je przeczyta, albo chociaż na nie kliknie.

5. Jestem już lekarką/lekarzem a nadal wyświetla mi się podpis student... (Ogólniej: Nie podoba mi się moja ranga, chcę mieć inną...)

Podpis i przynależność do grupy (lekarze, technicy, itd ...) zależy od tego jaki zawód był wybrany przy tworzeniu konta w dentonecie. Jeżeli uległ on zmianie lub pomylili się Państwo w trakcie tworzenia konta, proszę poprawić wpis w swoich danych a następnie powiadomić nas o chęci zmiany rangi na forum przy pomocy "Prywatnej wiadomości" do administratorów lub pisząc na adres pomoc@dentonet.pl.

6. Z mojego profilu zniknęły opcje dotyczące sposobu wyświetlania forum...

Nie zniknęły tylko zostały przeniesione w inne miejsce. Link do nich można teraz znaleźć na stronie głównej pomiędzy listą z forami a tabelką "Kto jest na forum". Aby wprowadzone tam zmiany zadziałały, Państwa przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików cookie (ciasteczka).

7. Przy próbie wejścia jestem proszona/y o hasło

Jakie hasło należy podać, jest również wyjaśnione na tej stronie. Mechanizm ten został wprowadzony aby utrudnić życie programom spamującym.

8. Nie wiem dodać film z youtube...

Do tego celu stworzyliśmy specjalny znacznik BBcode. Używa się go następująco:

[youtube]Adres strony z filemem który chcemy umieścić[/youtube]
lub
[youtube]Kod filmu z adresu[/youtube]

Np:

lub

Ewentualnie można użyć przycisku "Youtube" nad polem do pisania wiadomości. I postępować zgodnie z opisem tam wyświetlonym.

9. Ja wyłączyć ten pasek z newsami na dole...

Można to zrobić w preferencjach forum.

Jeżeli masz inny problem z forum, spójrz do FAQ Forum, zapytaj się innych użytkowników lub nas poprzez "Prywatną wiadomość" do administratorów lub pisząc na adres pomoc@dentonet.pl.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi