Najlepszy ortodonta w Poznaniu?

Moderator: Moderatorzy

rzagza
Pacjent

Najlepszy ortodonta w Poznaniu?

Postautor: rzagza » 18 lipca 2009, 09:46

Chciałem się zapytać o Wasze opinie na temat najlepszego ortodonty w Pń.

Szukam specjalisty z prawdziwego zdarzenia, gdyż mam poważną wadę (tzn. tyłozgryz całkowity, zgryz głęboki, stłoczenie zębów (trochę poważne), brak linii symetrii ...),. Także poszukuję jakiegoś naprawdę dobrego ortodonty, który zna się na rzeczy. Polecacie kogoś?

Awatar użytkownika
joao
Pacjent

Postautor: joao » 18 lipca 2009, 10:46

Wejdź na forum gazetowe Ortodoncja.
Tam szybciej uzyskasz odpowiedź.

Bartek88
Pacjent
Tytuł użytkownika: Mr Z - Zboczuszek ;)

Postautor: Bartek88 » 19 lipca 2009, 18:08

Ja podam trzy nazwiska: dr Kurzawski, dr Biedziak (oboje z tego samego gabinetu) i dr Świtarek (ponoć najlepsza w mieście, ale też najdroższa z wymienionych). Ja mam progenię, leczę się u dr Kurzawskiego i jak dotąd jestem bardzo zadowolony z usług. Myślę, że do tych trzech osób możesz śmiało uderzać - mam telefony do nich, w razie czego odezwij się do mnie na PW, to podam.
Wada: progenia, zgryz otwarty, krzyżowy?, asymetria?
Ortodonta: dr Kurzawski
Leczenie: od września '08 (hyrax 3 m-ce, aparat stały: góra od 1.04.09, dół od 8.07.09, wyrywanie ósemek: kwiecień 2010)
Operacja: oby wakacje 2010
Wydatki: ~4850 PLN

bardzobardzo
Pacjent

Re: Najlepszy ortodonta w Poznaniu?

Postautor: bardzobardzo » 30 października 2019, 19:33

Ja chodzę do Rock Your Smile na Norwida do dr Kocent. Moje zadowolenie z leczenia oceniam na 5 z plusem :) Co prawda to początek mojej drogi, ale szybko zauważalne były pierwsze zmiany, coś się dzieje, zmienia :) Wiem, że idzie ku dobremu.

jan
Lekarz Stomatolog

Re: Najlepszy ortodonta w Poznaniu?

Postautor: jan » 15 listopada 2019, 22:36

Polecam Roberta Białacha z Stankowscy&Białach STomatologia. Prostuje mi zęby niewidocznym aparatem, który nie rani policzków i języka!Polecam

Wróć do „Dla wszystkich”