Strona 1 z 1

Najlepszy ortodonta w Poznaniu?

: 18 lipca 2009, 09:46
autor: rzagza
Chciałem się zapytać o Wasze opinie na temat najlepszego ortodonty w Pń.

Szukam specjalisty z prawdziwego zdarzenia, gdyż mam poważną wadę (tzn. tyłozgryz całkowity, zgryz głęboki, stłoczenie zębów (trochę poważne), brak linii symetrii ...),. Także poszukuję jakiegoś naprawdę dobrego ortodonty, który zna się na rzeczy. Polecacie kogoś?

: 18 lipca 2009, 10:46
autor: joao
Wejdź na forum gazetowe Ortodoncja.
Tam szybciej uzyskasz odpowiedź.

: 19 lipca 2009, 18:08
autor: Bartek88
Ja podam trzy nazwiska: dr Kurzawski, dr Biedziak (oboje z tego samego gabinetu) i dr Świtarek (ponoć najlepsza w mieście, ale też najdroższa z wymienionych). Ja mam progenię, leczę się u dr Kurzawskiego i jak dotąd jestem bardzo zadowolony z usług. Myślę, że do tych trzech osób możesz śmiało uderzać - mam telefony do nich, w razie czego odezwij się do mnie na PW, to podam.

Re: Najlepszy ortodonta w Poznaniu?

: 30 października 2019, 19:33
autor: bardzobardzo
Ja chodzę do Rock Your Smile na Norwida do dr Kocent. Moje zadowolenie z leczenia oceniam na 5 z plusem :) Co prawda to początek mojej drogi, ale szybko zauważalne były pierwsze zmiany, coś się dzieje, zmienia :) Wiem, że idzie ku dobremu.

Re: Najlepszy ortodonta w Poznaniu?

: 15 listopada 2019, 22:36
autor: jan
Polecam Roberta Białacha z Stankowscy&Białach STomatologia. Prostuje mi zęby niewidocznym aparatem, który nie rani policzków i języka!Polecam