Strona 1 z 1

zszycie dziąsła po ekstrakcji ósemki

: 10 listopada 2010, 20:37
autor: g0dfather
Witam Was
Miałem w piątek usuniętą ósemkę (drugą w ostatnim czasie :neutral: ) i tu mam pytanie, a właściwie wątpliwość: zauważyłem, że pan dentysta w czasie szycia nie zszył mi samego dziąsła po zębie, lecz przeciągnął nicią także w ciało policzka i zaczepił prawie przy samym początku siódemki :roll: Dopiero teraz się zorientowałem, bo mogę jako tako otwierać usta... Czy to jest normalna praktyka? A ja się zastanawiałem czemu mnie tak policzek boli :neutral: Podobno są rozpuszczalne, ale widzę że trzymają się dobrze:/ Chodzi o dolny ząb po prawej stronie.

[ Dodano: 2010-11-11, 14:03 ]
Nikt nie odpowie? :roll:
Bo nie wiem czy mam się z nim kłócić czy nie...
Poza tym nie wiem czy czekać aż same się rozpuszczą czy samemu sobie "usunąć"...

: 12 listopada 2010, 18:29
autor: karkam
JA bym sobie sama nie usuwała, co najwyżej bym przedzwoniła/przeszła sie do lekarza z pytaniem, czemu sie nie rozpuszcza. Szwy nierozpuszczalne sciągają najpóżniej 10 dnia po szyciu i doskonale wiem, ze już w okolicy 6 dnia te szwy zaczynaja przeszkadzac i przez to nawet bardziej boli- ale sama bym nei usuwała ;)

: 14 listopada 2010, 19:49
autor: g0dfather
Tak właśnie zrobiłem. Trochę się z tym pani doktor namęczyła, ale już jest ok. Swoją drogą dowiedziałem się, że jeszcze do końca się nie zagoiło, o czym byłem przekonany, bo przecież przestało boleć.