Kulka w dziąśle

Moderator: Moderatorzy

naitsyrk
Pacjent

Kulka w dziąśle

Postautor: naitsyrk » 16 stycznia 2011, 15:36

Witam
A więc ta kulka w dziąśle znajduje się w 1, wcześniej była tam ropa ale bardzo mało bolało tylko gdy dotykałem I ten ból tez był mały . Smarowałem to rumiankiem i na trochę pomagało tzn. ropa znikała na jakiś czas . Dzisiaj zauważyłem właśnie tą kulkę która jest bardzo mała(bardzo) i jak ją dotykam to ona się porusza i nie boli nie ma wcześniejszej ropy . Niestety do stomatologa nie mogę iść w najbliższym czasie i dlatego prosiłbym o jakąś odpowiedz co to może być P.S. Od ostatniego leczenia tego zęba minęło około 10 lat.

jozue
Pacjent

Postautor: jozue » 16 stycznia 2011, 15:58

a ta jedynka jest martwa?wez kawałek lodu przystaw do zęba i sprawdz czy reaguje na zimno.
postukaj po zębach wpobliżu tego syfu i sprawdz ktory ząb cie boli.

naitsyrk
Pacjent

Postautor: naitsyrk » 16 stycznia 2011, 16:25

jozue pisze:a ta jedynka jest martwa?wez kawałek lodu przystaw do zęba i sprawdz czy reaguje na zimno.
postukaj po zębach wpobliżu tego syfu i sprawdz ktory ząb cie boli.

Tak jest martwa. Ale oto chodzi że mnie nic nie boli ani ta kulka ani dziąsło i dlatego boje się że to może być ćoś powarznego

[ Dodano: 2011-01-16, 16:35 ]
Up!

jozue
Pacjent

Postautor: jozue » 16 stycznia 2011, 17:01

sprawdz jeszcze lodem sąsiednie zęby czy reagują na zimno, wez palca przejedz po dziąśle i sprawdz czy cie gdzies boli

naitsyrk
Pacjent

Postautor: naitsyrk » 16 stycznia 2011, 17:20

jozue pisze:sprawdz jeszcze lodem sąsiednie zęby czy reagują na zimno, wez palca przejedz po dziąśle i sprawdz czy cie gdzies boli

Wydaje mi się że inne zęby są ok. tylko ta kulka jakieś podejrzenia :?:

jozue
Pacjent

Postautor: jozue » 16 stycznia 2011, 17:25

naitsyrk pisze:
jozue pisze:sprawdz jeszcze lodem sąsiednie zęby czy reagują na zimno, wez palca przejedz po dziąśle i sprawdz czy cie gdzies boli

Wydaje mi się że inne zęby są ok. tylko ta kulka jakieś podejrzenia :?:

trzeba sprawdzić czy to jest przetoka ale ja nie wiem jak to sprawdzić może ktoś z lekarzy na forum wie jak sprawdzić domowymi sposobami czy na dziąśle utworzyła się przetoka?

Wróć do „Dla wszystkich”