Strona 1 z 1

: 22 kwietnia 2014, 08:52
autor: agnieszkaaa
Faktycznie Curaprox ma ponoć dobre szczoteczki manualne, ale od lat takich nie używam - odkąd mam szczoteczkę soniczną nie chcę żadnej innej :) Ja akurat mam bardzo wrażliwe dziąsła, mimo że zęby w miarę zdrowe. W trakcie którejś wizyty kontrolnej dentysta zaproponował mi szczoteczkę Sonicare i po kilku miesiącach stan dziąseł bardzo się poprawił. Myślę, że skoro wiele osób poleca ci tę szczoteczkę to warto w nią zainwestować - po co maltretować dziąsła szczoteczką manualną? Fakt, że nie jest to tania sprawa, ale wszystko powinno ci się zwrócić z nawiązką.

: 22 kwietnia 2014, 15:07
autor: Carmell
Z zakupu szczoteczki CURAPROX zrezygnuje, wczoraj szukałam o niej opinii i znalazłam sporo na amazon, z tego co doczytałam to dość często się psuje.

Jak na razie zainwestuje w najtańszą szczoteczkę SONICARE EASYCLEAN :)

: 22 kwietnia 2014, 15:58
autor: agnieszkaaa
Super :) Koniecznie podziel się potem wrażeniami. Ja mam akurat FlexCare, ale podejrzewam, że wszystkie są dobre :)

: 22 kwietnia 2014, 21:44
autor: Carmell
Ok bardzo dziękuje za pomoc.

Jeszcze wstrzymam się dzień/dwa i kupuje :)

: 29 kwietnia 2014, 08:07
autor: Marta G
A ja się zastanwiam, cyz w ogóle jest sesns płacić tyle pieniędzy za szczoteczkę, jak wedłgu dentystów sama elektryczna lub chociażby zwykła manualna odpowiednio używana w zupełności wystarcza. Grunt to regularna higena jamy ustnej połączona z regularnymi wizytami u dentystyi i jakiekoleiek tak drgoie gadżety są zbędne. Sama interesowałam się sztoeczkami sonicznymi, ale po rozmowach z osobami, które je stosują i po opniach dentystów stwoerdzam, że nie warto wydawać tyle pieniędzy. Efekty nie są oszałamaiające jak na taką cene.

: 29 kwietnia 2014, 11:06
autor: Carmell
Kupiłam już zestaw szczoteczek, cena szczoteczki jest bardziej opłacalna. Teraz tylko czekam na przesyłkę :)

A co do szczoteczki manualnej to od momentu gdy nauczyłam się myć poprawnie zęby zawsze mam wrażenie, ze są one niedomyte. Natomiast gdy spróbowałam raz umyć je szczoteczką elektryczną efekt był wow, były tak czyste.

A co do szczoteczek sonicznych długo się nad taką szczoteczka zastanawiałam, jak dla mnie ma to być inwestycja na kilka lat. Kolejnym plusem jest wygoda mycia :) Z racji tego, że pracuje i mam odłożone trochę pieniędzy chciałabym je zainwestować w lepszy model.

: 29 kwietnia 2014, 12:19
autor: dorota.maria
Też się zastanawiam nad zakupem takie "cacka". Daj znać po miesiącu/dwóch jak się sprawuje. Pozdrawiam!

: 09 maja 2014, 07:18
autor: Marta G
Jasne, że nie jest to szczoteczka na miesiac, ani nawet na rok czy dwa, tylko na dłużej :). /Jednak, z drugiej strony nie ma żadnej pewności czy efekty będą jakiekolwiek albo na tyle doskonałe, żeby tak inwestować. Ale mam nadzieję, że jednak opłaci Ci się zakup szczoteczki i czekam na relację z korystania :)

Re: Szczoteczka soniczna - którą wybrać

: 20 września 2016, 11:00
autor: cowoss
Co sądzicie o tych mniej popularnych markach szczoteczek sonicznych? Czy godne polecenia sątylko te Oral B i reszta?

Re: Szczoteczka soniczna - którą wybrać

: 26 września 2016, 09:19
autor: dorota.maria
Ja przez 2 lata używałam szczoteczki sonicznej Grundig i nie narzekałam, teraz kupiłam sobie Philipsa Sonicare. Jakiejś spektakularnej różnicy nie zauważałam, prócz ceny.

Re: Szczoteczka soniczna - którą wybrać

: 28 lutego 2018, 17:52
autor: sylwia4012
Ja mam teraz szczoteczkę od Phillipsa i jest dobra, nie mam do nie zastrzeżeń. No ale niedawno mimo mycia zębów zaczęłam mieć problem z nieprzyjemnym zapachem z ust, dopiero jak zaczęłam stosować halitomin zamiennik problemy te ustały.