Strona 1 z 1

Bardzo zły stan zębów.

: 10 lipca 2020, 10:43
autor: Hendryk
Witam. Obecnie moje zęby są w bardzo złym stanie, powodem jest po prostu bardzo źle dzieciństwo i nałogi w jakie wpadłem przez patologiczną rodzinę, z której uciekłem gdy tylko udało się skończyć szkołę zawodową, niestety po zniszczonej psychice, ciężko było mi samemu stanąć na nogi, ale mimo lat nie powodzeń, ostatnio wreszcie sobie jakoś spokojnie żyje, ale moje zęby przez nałogi, które były wręcz odskocznią od tego co się działo w domu, bardzo mnie zniszczyły. Zajęło mi lata, żeby zacząć cieszyć się jakoś życiem i zapomnieć o tym wszystkim.. Obecnie mam już na karku 30 lat, ale ostatnim moim kluczem do szczęścia, żeby naprawić co zostało zniszczone, to zęby, problem w tym, że nie stać mnie na zęby.

Przede wszystkim będę miał problem z ubytkami, bo nie mam wielu zębów, a z przodu brak czterech. I tak mnie zastanawia ta kwestia, czy istnieją jakieś dotacje finansowe na implanty? Przy moich obecnych zarobkach i wydatkach, nie byłbym wstanie za to zapłacić, a kredyt zrujnowałby pewnie mnie finansowo.

Jeśli jednak nic z tym nie da się zrobić, to mam inne pytanie. Czy sztuczna szczęka pozwala normalnie jeść, czy taką sztuczna szczęka nie bardzo nadaje się do jedzenia? Przede wszystkim zależy mi na przednich zębach, bo ich brak powoduje duży problem z mową.

Re: Bardzo zły stan zębów.

: 03 września 2020, 15:39
autor: Czarnecka105
Chyba raczej niema dotacji, a zeby trzeba naprawić jak najprędzej.

Re: Bardzo zły stan zębów.

: 09 października 2020, 22:50
autor: jenniferlope
Och, przeszedłem już tę samą procedurę i uwierz mi, że nie ma leczenia, do końca zęby zostaną całkowicie zniszczone

Re: Bardzo zły stan zębów.

: 14 października 2020, 16:02
autor: Rafal12
bardzo ciekawe informacje
dzięki

Re: Bardzo zły stan zębów.

: 16 października 2020, 11:16
autor: pioonlaser
But my teeth have been hurting badly recently. I went to see the dentist. The situation is already bad. Two wisdom teeth must be extracted, two or three teeth must be filled, and a few are so bad that they must be implanted.

PennySaviour

: 19 października 2020, 13:18
autor: AmeliaSymond
There are many websites for you to visit to find many locations, but try here: PennySaviour

Re: Bardzo zły stan zębów.

: 27 października 2020, 04:21
autor: peterjohnee1
Don’t cry over the past, it’s gone. Don’t stress about the future, it hasn’t arrived. Live in the present and make it beautiful cookie clicker

Re: Bardzo zły stan zębów.

: 28 października 2020, 13:47
autor: Kelly
Udalo sie zwalczyc problem?