wszęcie kontroli z Sanepidu

(nauka, praca, organizacja gabinetu, kursy, targi i wystawy, UE, Sanepid, nasi pacjenci, ceny itp.)
ING
Lekarz Stomatolog

wszęcie kontroli z Sanepidu

Postautor: ING » 12 listopada 2009, 20:59

Witam,wlaśnie dosytałam pisemne zawiadomienie o wszęciu kontroli w moim gabinecie przez sanepid.W formie listu poleconego,z informacją o tym,że kontrola może być przeprowadzona w terminie od 7-30 dni od daty dostarczenia pisma.Fajnie,tylko.ze ja mam poumawianych pacjentów na miesiąc naprzód i co mam zrobić z takowymi,jeśliprzyjdzie sanepid...? Mam ich przerzucić na styczeń?! Do tej pory Pani z sanepidu dzwoniła i sie umawiała,a teraz ...? Chciałam zauważyć,że nie ma jakichkolwiek podstaw do tak alarmistycznej formy zawiadomienia. Czy Wy też spotkaliście się z taką formą?

Awatar użytkownika
bea
Lekarz Stomatolog
Tytuł użytkownika: nikt

Postautor: bea » 12 listopada 2009, 21:03

ING, teraz sanepid ma obowiązek wystosować takie pismo. Zadzwoń lub idź do nich- umów sie na konkretny termin :)
"Mężczyzna musi wybudować dom, posadzić drzewo i spłodzić syna. A ty, kobieto, potem sprzątaj, podlewaj, wychowuj..."

Awatar użytkownika
ebrandy
Lekarz Stomatolog

Postautor: ebrandy » 12 listopada 2009, 21:08

Dokładnie,mają taki obowiązek ustawowy.Ja też umawiam się z moją Zochą jak dawniej i jest ok.
Koniec już na samym początku nastąpił...

ING
Lekarz Stomatolog

Postautor: ING » 12 listopada 2009, 21:16

Dzięki,czyli nie jest tak żle;)) Pozdrawiam...
Ostatnio zmieniony 15 listopada 2009, 18:04 przez ING, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
To_Ya bieszczadnik
Lekarz Stomatolog

Postautor: To_Ya bieszczadnik » 13 listopada 2009, 10:44

Ze mną pani umówiła się telefonicznie, ale w trakcie kontroli podpisałem antydatowane zawiadomienie. I wszystko było O.K., czyli wilk syty i owca cała.
W damsko-męskich konfliktach mężczyźnie zawsze stoi na straconej pozycji.
doktorAkula

Wróć do „Forum ogólnostomatologiczne”