Pieczątki,wpisy itd

(nauka, praca, organizacja gabinetu, kursy, targi i wystawy, UE, Sanepid, nasi pacjenci, ceny itp.)
Awatar użytkownika
raszefka
Lekarz Stomatolog

Postautor: raszefka » 17 grudnia 2012, 14:38

Wiktoria pisze: No i czy IPLma mieć jakiś określony kolor tuszu, bo facet od pieczątek mówił ,że np. ZOZY mają teraz mieć na czerwono :shock:
Może mu czerwony tusz nie schodzi.
Przecież większość (wszystkie?) papiery do opieczątkowania mogą być równie dobrze wydrukowane. Na kolorowej drukarce?
Ostatnio zmieniony 17 grudnia 2012, 14:38 przez raszefka, łącznie zmieniany 1 raz.
"Pieniądze są po to, żeby dentysta, który potrzebuje chleba nie musiał za każdym razem piekarzowi zęba wyrywać."/by dzedlajga/

justin.justin
Lekarz Stomatolog

Postautor: justin.justin » 26 grudnia 2012, 20:20

przeczytałam cały temat i dalej niczego nie rozumiem: czy jeśli pracuję na % (kontrakt) czyli mam praktykę w przedsiębiorstwie podmiotu leczniczego to muszę mieć tę pieczątkę z numerem wpisu do rejestru czy nie? czy wystarczy zwykła lekarska z imieniem, nazwiskiem i nr prawka którą przybijam przy każdej wizycie? a pieczątka nagłówkowa na karcie pacjenta będzie to pieczątka gabinetu dla którego pracuję? czy to wystarczy?

i pytanie nr 2 odnośnie recept: co w sytuacji jeśli pracuję na kontrakcie w gabinecie który ma nfz, a ja nie podpisałam umowy z nfz na recepty? podobno recepty refundowane powinien mi dać gabinet w którym pracuję? tylko co wtedy z tymi kodami PWZ?

chyba oszaleję...

Awatar użytkownika
dr_feelgood
Lekarz Stomatolog
Tytuł użytkownika: rach ciach ciach

Postautor: dr_feelgood » 27 grudnia 2012, 03:13

podpinam sie pod pytanie justin.justin

:?: :?: :?:

Wróć do „Forum ogólnostomatologiczne”