Strona 1 z 1

Forum dla dentystów otwarte dla wszystkich?

: 10 grudnia 2018, 00:09
autor: gandalf
Co się dzieje?
Forum ogólnostomatologiczne jest dotępne dla każdego, bez zalogowania? Dzisiaj przeglądałem forum, mimo że nie byłem zalogowany, jedynie nie mogłem pisać postów.
Czy to działania mające na celu próbę ratowania forum? Widać, że prawdopodobnie aktywność lekarzy przeniosła się do Facebooka, ale czy otwieranie tematów dostępnych dotąd tylko dla personelu medycznego dla wszystkich na pewno jest odpowiedzialne? W przeszłości, kiedy forum stomatologiczne było dostępne tylko dla lekarzy, pojawiały się wpisy które miały być przeznaczone nie dla pacjentów. A teraz wszystko otwieracie dla wszystkich, nie licząc się z tym, że niektóre wpisy mogą być dla lekarzy - powiedzmy - niekomfortowe.
Może dlatego właśnie forum umarło?...

Re: Forum dla dentystów otwarte dla wszystkich?

: 30 grudnia 2018, 22:30
autor: stomat2
gandalf ( i inni "starzy" forumowicze którzy jeszcze tu z nostalgii zaglądają ) - jeżeli ktoś ma namiary na strony na których spotkać można "samych swoich" dajcie znać ( może być na priw ). Brakuje mi tych dyskusji, sporów, a nawet kłótni niekiedy nienajgrzeczniejszych , całej tamtej atmosfery - byliśmy u siebie, rozmawialiśmy ze sobą i nikt postronny nie miał prawa wiedzieć o czym. Coś kojarzę, że qwert zapraszał na swoją stronę ale nie sprawdzałem ( ani ortodoncja ani qwert nie są moimi idolami ).