Dowcip dnia

(wątki luźne i wesołe)
boxi
Lekarz Stomatolog

Postautor: boxi » 02 kwietnia 2004, 22:04

Pewna para była świeżo po ślubie-dwa tygodnie temu było wesele.Mąż jakkolwiek wielce w małżonce zakochany,nabrał ochoty by spotkać się ze starymi kumplami i poimprezować w ich ulubionym barze.Zaczął więc się ubierać i mówi do żony:-Kochaniewychodzę,ale wrócę niedługo.-A dokąd idziesz misiaczku?-zapytała żona,-Idę do baru ślicznotko.Mam ochotę na małe piwko.-Chcesz piwo mój ukochany?-żona podeszła do lodówki,otworzyła drzwi i zaprezentowała mu 25 różnych rodzajów piwa z 12 różnych krajów:Niemiec,Holandii,Anglii i innych.Mąż zaskoczony i jedynie zdołał wydusić z siebie to:-Tak ,tak cukiereczku...ale w barze...no wiesz...te schłodzone kufle...Nie zdążył skończyć ,gdy żona mu przerwała:-Chcesz do piwa schłodzony kufel?Nie ma problemu-I wyjęła z zamrażarki wielki oszroniony kufel.Ale mąż ,choć nieco już blady z wrażenia, nie dawał za wygraną:-No tak skarbie,ale w barach mają takie naprwdę świetne i pyszne przystawki...Nie będę długo.Wrócę naprawdę szybko ,obiecuję.-Masz ochotę na przystawki niedżwiadku?Żona otworzyła szafki, a tam słone paluszki,orzeszki,chipsy,pieczone skrzydełka,marynowane grzybki i wiele innych smakołyków.-Ale kochanie...w barze...no wiesz...te męskie gadki,przeklinanie,niewyszukany język...-Chcesz przekleństw moje ciasteczko?Zatem pij to *** piwo z **** zmrożonego kufla i żryj te *** przystawki!!!Jesteś teraz do *** ciężkiego żonaty i nigdzie ***** nie wyjdziesz!!!Pojąłeś skurwysynu?!Tak na marginesie tego co się poczuł zgorszony- przepraszam.Ale cóż to takie życiowe.

boxi
Lekarz Stomatolog

Postautor: boxi » 02 kwietnia 2004, 22:11

> >> >> > > >> > > > Moja mama nauczyła mnie wiele. Od wczesnej młodości sączyła> > we mnie> > > wiedzę,> > > > jaka się nie śniła filozofom...> > > >> > > > Nauczyła mnie doceniać dobrze wykonaną pracę> > > > Jeśli zamierzacie się pozabijać, zróbcie to na zewnątrz -> > przed> > > > chwilą skończyłam sprzątać!> > > >> > > > Nauczyła mnie religii> > > > Lepiej się módl, żeby na dywanie nie było śladu> > > >> > > > Nauczyła mnie podróży w czasie> > > > Jeśli się nie wyprostujesz, strzelę cię tak, że się> > znajdziesz> > > > w przyszłym tygodniu!> > > >> > > > Nauczyła mnie logiki> > > > Dlaczego? Bo ja tak powiedziałam!> > > >> > > > Nauczyła mnie przewidywania> > > > Tylko załóż czystą bieliznę, na wypadek gdybyś miał wypadek> > > >> > > > Nauczyła mnie ironii> > > > Śmiej się, a zaraz ci dam powód do płaczu!> > > >> > > > Nauczyła mnie tajemniczego zjawiska osmozy> > > > Zamknij się i jedz kolację!> > > >> > > > Nauczyła mnie wiele o wytrzymałości> > > > Będziesz tu siedział, póki nie zjesz tego szpinaku> > > >> > > > Uczyła mnie meteoreologii> > > > Wygląda, jakby tornado przeszło przez twój pokój> > > >> > > > Nauczyła mnie o zagadnieniach fizyki> > > > Gdybym krzyczała, że spada na ciebie meteor, czy byś raczył> > mnie> > > > wysłuchać?> > > >> > > > Nauczyła mnie hipokryzji> > > > Powtarzałam ci milion razy - nie wyolbrzymiaj!> > > >> > > > Nauczyła mnie o kręgu życia> > > > Wydałam cię na ten świat, to mogę i na tamten> > > >> > > > Nauczyła mnie modyfikacji zachowań> > > > Przestań zachowywać się jak twoj ojciec!> > > >> > > > Nauczyła mnie zazdrości> > > > Są miliony dzieci, które mają mniej szczęścia i nie mają> > takich> > > > wspaniałych rodziców jak ty!> > > >> > > >>

boxi
Lekarz Stomatolog

Postautor: boxi » 02 kwietnia 2004, 22:22

Warszawa, 13.12.2005 r. Kochana Mamusiu! W Unii jest fajnie, niczego tu nie brakuje. Cukier jest po 4 zł za kg, benzyna po 5,50 zł za litr, masło po 4,10 zł za kostkę, chleb po 3,20 zł za bochenek, a paczka papierosów po 12 zł. Jeśli chodzi o nasz dom, to latem przyjechał pan Helmut z Berlina. Najpierw postawił piwo, a potem pokazał akt własności z 1937 r. i powiedział, że teraz to jego ziemia i wszystko, co na niej. Może to i lepiej, i tak nie byłem w stanie płacić podatku katastralnego (Mamusia wie, 2% od wartości nieruchomości rocznie). Za to w przytułku mamy kolorową telewizję i fajne filmy. Pracy na razie nie ma, ale mówią, że będzie. Jak dożyję, to za 6 lat będę mógł pracować w Niemczech albo Austrii. W mieście budują nowy urząd. Unia dała trochę grosza. Firma Heńka Kowalskiego startowała w przetargu, ale rozstrzygano go w Brukseli i wygrali Szwedzi. Co prawda inżynierów sprowadzili od siebie, ale Heniek i tak się cieszy, bo uznali jego kwalifikacje i pozwolili nosić cegły. Niech sobie chłop zarobi, bojego firma już nie wytrzymuje tego zwiększonego VAT-u w budownictwie. Chciał wysłać syna na studia do Francji, ale nie miał na to pieniędzy.Córka jednego z ministrów miała więcej szczęścia i dostała unijne stypendium. Chłopak Henia jest całkiem zdolny, więc zdawał na nasząpolitechnikę. Byłby się dostał, gdyby nie konkurencja młodzieży z innych krajów unijnych. W końcu tam uczelnie też są przepełnione. Na razie jest na darmowym stażu w hipermarkecie. Ostatnio w mieście pojawiło się mnóstwo byłych rolników. Mówią coś o nierównej konkurencji, niskich dopłatach i limitach produkcyjnych. Nie wiem o co im chodzi, przecież mieli najwięcej zyskać na integracji. Do domu naprzeciwko wprowadziło się młode małżeństwo - Tomek i Jacek. To bardzo wrażliwi ludzie, nawet starają się o adopcję. Pani kurator jest bardzo tolerancyjna i świeżo po aborcji, więc mają duże szanse. Niech Mamusia na razie siedzi na tej Białorusi, bo tu szalejeeutanazja, zwłaszcza, że ubezpieczalnia już o Mamusię pytała. To tyle, bo idę po zasiłek. Będę go pobierał jeszcze dwa miesiące. Całuję mocno, Syneczek P.S. Niech mi Mamusia przyśle kilo szynki, ale takiej ze zwykłego prosiaka, bo te nasze świecą po nocach. P.P.S. Niech Mamusia wyśle ten list swoim znajomym. Może za kilkanaście lat do mnie wróci. Wtedy Polski już pewnie nie będzie, ale w końcu będę obywatelem nowego euroregionu

boxi
Lekarz Stomatolog

Postautor: boxi » 02 kwietnia 2004, 22:54

Z życia prezesa> > > Poniedziałek Musze zmienić sekretarkę. Skończyła 19 lat. Za stara.> > > Wtorek. Dzisiaj zaczyna się szkolenie w Kapsztadzie. Samolot do RPA nie chciał czekać na mnie 4 godziny.Poleciałem do RPA z dachu mego biurowca śmigłowcem.> > > ŚrodaPodróż trochę się przeciąga.Międzylądowanie w Paryżu.Faktycznie, to nie kasztany są najlepsze na placu Pigalle.> > > CzwartekTankowanie w Kairze. Śmigłowiec wypił 1000 litrówJa tylko 7. Naród nieużyty. Kazałem by przynieśli do mnie piramidy.Nie chcieli. Podobno są bardzo duże. A na zdjęciach maja tylko kilka centymetrowa.> > >Piątek Spotkałem kumpli w Kapsztadzie.Szkolenie jest O.K. Tankują już od poniedziałku.> > > Sobota Kumpel z RPA ma urodziny. Jest prezesem kopalni diamentów. Dałem mu prezencie helikopter. Nie będę ciągnął złomu z powrotem ze osobą.> > Niedziela Niestety szkolenie się kończy. A zapowiadało się fantastycznie.> > > Poniedziałek Prezes od diamentów obiecał mi w rewanżu sekretarkę.Podobno jest ciemna. Co tam, wszystkie sekretarki są ciemne. Dorzucili kilo diamentów. Fajny kumpel.> > > Wtorek.Powrót do kraju. Tym razem rejsowym samolotem niestety. Żadnego międzylądowania.> > > Środa Rozpakowałem sekretarkę. Okazało się, ze jest ciemna dosłownie.Zmieniłem wyposażenie biura. Wszystkie meble czarne.> > > Czwartek Okazało się, ze kolorystycznie jest wszystko w porządku,ale sekretarka zna tylko angielski i bantu.Zatrudniłem tłumacza. Wszystko pójdzie w koszty.> > >Piątek.Dzisiaj moje urodziny. Dostałem od Zarządu nowy helikopter.Ten poprzedni mial już rok. Sekretarka się stara, ale mówi, ze paznokcie jej przeszkadzają w pisaniu. Dobrze, ze nie przeszkadzają wczym innym.> > > Sobota Próbny lot nad Warszawa. Kazałem obniżyć Pałać Kultury. Za bardzo przeszkadza w lataniu.> > > Niedziela.Jak to dobrze, ze dziś niedziela. Trochę wytchnienia po tygodniu kieratu. A może wziąć urlop?> > > Poniedziałek.Posiedzenie Zarządu. Skandal. Chcą mi obniżyć pensje o 10% - wychodzi, ze o 10 tysięcy.Jak ja zwiążę koniec z końcem. Nawet na paliwo do BMW nie starczy ...> > > Wtorek Zmieniłem Zarząd. Ten poprzedni był już stary. Miale jużrok.> > > Środa. Delegacja załogi. Ach jak ja tego nie lubię.Marudzili, ze od pól roku nie dostraja pensji. Jakby nie wiedzieli, zledwo wiążę koniec z końcem.> > > Czwartek.Delegacja z Chin. Gadają trochę niezrozumiale.Ale najważniejsze, ze dali mi w prezencie nowa sekretarkę.Ta czarna już siętrochę zużyła.Skąd ja wezmę żółte meble?> > > PiątekTrochę kłopotów z Chinka. Okazało się, ze zna tylko chiński. No itrochęjapońskiego. Skąd ja wezmę tłumacza? Chinka egzamin w łóżkuzdała celująco. Nadal brak koncepcji w sprawie mebli. Chyba po prostuzmienięmarmuryw budynku na jaśniejsze.Pójdzie w koszty.> > > SobotaPraca prezesa nigdy się nie kończy. Zrobiłem uroczysty bankiet z nowym Zarządem. Zamówiłem TIR trunków. Starczyło. Pójdzie w koszty.A złośliwi śpiewają: Niech żyją nam prezesi przez szeregdługich lat. Gdy prezesi pija w gorzelni wódki brak.Owszem z pierwsza częścią się całkowicie zgadzam.Ale druga? - Oczerniają na każdym kroku.> > > Niedziela Dziś tylko trzy słowa. Kac, kac, kac.> > > PoniedziałekGraliśmy z kumplami w pokera. Wygrałem nowa sekretarkę, podobno Rosjanka.No, kondycje to ona ma ... Tylko ze pobiły się z ta Chinka. Nie wiem o co, przecieżzaspokajam jeobydwie. Ta nowa ma niestety podbite oko. Trzeba biedzie załatwić L4, i pchnąć ja na plastykę twarzy... Na szczęście nie biedzie z tym problemu, w końcu jestem szefem.> > > Kasy Chorych.

jnocon
Lekarz Stomatolog

Postautor: jnocon » 03 kwietnia 2004, 18:12

Stary dowcip z broda.Pojechal goral z Murzasichla do Chicago zab go bolal,poszedl do pierwszego lepszego dentysty otworzyl buzie tupokazal,(two) zrozumial lekarz usunal mu dwa.Opowiada Jasiek w karczmie na Krupowkach;Moj kuzyn powiedzial ten przy rwaniu szostego przyjechala policja Jozek siedzi jeszcze 10 lat i nie wie za co.

kulka7
Lekarz Stomatolog
Tytuł użytkownika: kulka

Postautor: kulka7 » 03 kwietnia 2004, 19:31

No to jeszcze po gruzińskim toaście 1.Płynie przez rzekę żółw, a na jego grzbiecie zwinął się jadowity wąż.Wąż myśli:ugryzę-zrzuci.Żółw myśli:zrzucę-ugryzie.WYPIJMY za nierozarwalną przyjaźń ,co znosi wszelkie przeciwności. 2.Przed bramą do niebios stanęła grupa kobiet.Święty Piotr popatrzył na nie z niechęcią i powiedział:Droga do niebios wymaga wspięcia się po tym dłuuuugim i gładkim słupie!Mimo wielu prób ,wszystkie się ześlizgiwały.Tylko ostatnia padła na kolana i zaczęła się modlić:Panie, spraw, żeby ten słup pokrył się sękami i niech tych sęków będzie tyle , ilu mężczyzn miałam w swoim życiu.I stał się cud!!! Słup pokrył się tyloma sękami, że kobieta dostała się do nieba bez trudu. PANOWIE, WYPIJMY za to, żebyśmy zawsze ułatwiali kobietom wstęp do nieba.

Awatar użytkownika
anna t
Lekarz Stomatolog
Kontaktowanie:

Postautor: anna t » 03 kwietnia 2004, 19:42

Przychodzi zajączek do burdelu i mówi do mamyburdel-dzisiaj chciałbym coś oryginalnego.-A może być wąż?-No dobrze niech będzie wąż.-Zajączek idzie do węża,a ten patrzy na niego i myśli-klient czy zakąska,klient czy zakąska.Pewnie zakąska i połknął zajączka.Ale potem myśli-jak zakąska to dobrze ale jak klient to mnie wyrzucą i wypluł zajączka.Zajączek otrzepał się i mówi-na przyszłośc jak bierzesz do buzi to uważaj!!
Lekarze są od leczenia a urzędnicy od siedmiu boleści.

KajaS
Lekarz Stomatolog

Postautor: KajaS » 05 kwietnia 2004, 12:17

Napis nagrobny-Tu leżą sterego kawalera kości -co za długo studiował traktat o miłości.

Awatar użytkownika
rodzynka
Lekarz Stomatolog

Postautor: rodzynka » 05 kwietnia 2004, 13:44

Wzór na piękno kobiety: P=W/O Gdzie P znaczy piękno, W- wino, O- oświetlenie. Tłumacząc słownie: piękno kobiety jest wprost proporcjonalne do ilości wypitego wina, a odwrotnie proporcjonalne do ilości oświetlenia :)))
„Człowieka można przedstawić w postaci ułamka, w którym licznikiem są jego właściwości, a mianownikiem – mniemanie o sobie. Im większy mianownik, tym mniejszy cały ułamek.”

Awatar użytkownika
kowal
Lekarz Stomatolog

Postautor: kowal » 05 kwietnia 2004, 23:30

UWAŻAJ NA SŁOWA PRZY DZIECKU (autentyczne wypowiedzi dzieci)Z Mini listy przebojów:Prowadzący (p) jak masz na imię?dziewczynka, ok. 4 lat(d) Ania(p) a czy twoi rodzice przyjechali z tobą?(d) tak(p) a gdzie siedzą?(d) tam... (pokazuje paluszkiem)(p) o brawo, witamy tatę i mamę. a czy masz w domu jakieś zwierzątka?(d) tak, kotka.(p) a jak tatuś wola na kotka?(d) ty **** sierściuchu.W autobusie komunikacji miejskiej, w dużym tłoku, mały chłopczyk (ok. 4-5 latek) mówi:- Mamo ja chcę usiąść!- Ależ synku nie ma miejsca.- Mamo! Ja chcę usiąść !!- Mówiłam ci już synku, popatrz - nie ma miejsca!- Mamo! Ja chcę usiąść !!!! Bo coś powiem !!!- Ależ synusiu - nigdzie nie ma wolnego miejsca !!!!Na to synuś na cały glos:- A tata powiedział, że masz zimną dupę !!!!!!!W aptece kolejka. W kolejce stoi mama z synkiem i cały czas się przekomarzają:- No mama ! Kup mi ten samochodzik !- Mówiłam ci już tyle razy - byłeś niegrzeczny i za karę ci nie kupię!No i tak przez dłuższą chwilę mama z synkiem się wykłócają. W końcu synek wali na cały głos z grubej rury:- Mama !!!! Kup mi ten samochodzik bo powiem babci, ze widziałem jak całowałaś tatę w siusiaka !!!!!!!!Scenka rodzajowa w kościele.Już prawie koniec mszy, mały bąbel tak na oko 3 latka wykazuje pewne znudzenie i zniecierpliwienie. Kręci się coraz bardziej i marudzi sobie pod nosem. W pewnym momencie rzuca:- Mamo! Niech ksiądz już powie Idźcie ofiary do domuDziecko pod blokiem (3-4 lata dziewczynka):mamaaaaaaa!!maammmmmaa!!coo?a Michał mnie ciągnie za nogę, mogę mu przyjebać??Koleżanka idzie z mężem i córka do kościoła z koszyczkiem do święcenia, ksiądz pyta dziewczynkę (małą smarkulę) czemu nie niesie koszyczka a dziewczynka mu na to:- Bo tata powiedział ze ja to jestem niezdara i zawsze wszystko wyjebie.(minę księdza ciężko skomentować)Synek znajomej (ok. 3-4 lat) często jeździł z ojcem samochodem. Pewnego dnia jechał z mamą autobusem.Gdy autobus ostro zahamował maluch wyskoczył z tekstem:Jak ch...u jeździsz!SpowiedźKsiądz wszystkich obsłużył więc siedzi w zadumie w konfesjonale zaciekawiona dziewczynka 3-4 latka krąży wciąż koło niego w końcu nie wytrzymała i zaglądając do księdza mówi na cały glos:- A ty co? Zesrałeś się czy co, że tak cicho siedzisz

jnocon
Lekarz Stomatolog

Postautor: jnocon » 05 kwietnia 2004, 23:39

Malzenstwo z dluzsza historia na Slasku.Wraca facet na gazie ,cichutko rozbiera sie ,wslizguje pod koldre,w milczeniu zalatwia obowiazek malzenski.Po chwili glodny schodzi do kuchni zeby cos zjesc.W kuchni spotyka ,zone.Trzezwieje i pyta ty juz tu.jakim cudem.Zona mowi ,Mamusia moja przyjechala wlasnie i poszla sie zdrzemnac do naszego lozka zanim przygotuje wersalke.Ziec do tesciowej na drugi dzien;Swinstwo ,dlaczego tesciowa nie reagowala.Tesciowa; Henius nie rozmawiamy z soba od 14 lat,nie widzialam powodu ,zeby sie pierwsza odezwac.JacekN

Awatar użytkownika
Generosus
Lekarz Stomatolog
Tytuł użytkownika: 318

Postautor: Generosus » 06 kwietnia 2004, 08:05

Trzy etapy seksu. - Pierwszy to tak zwany SEKS DOMOWY, podczas którego stosunki nowżenców odbywają się często i w różnych miejscach, np. w kuchni, w gościnnym,na podłodze, w wannie itd. - Następnie przychodzi etap zwany SEKSEM SYPIALNIANYM podczas którego stosunki płciowe odbywają się regularnie i jak sama nazwa wskazuje w sypialni. - Z czasem, nieublagalnie pojawia sie trzeci etap zwany SEKSEM PRZEDPOKOJOWYM, podczas tego etapu małżonkowie mijają się sporadycznie w przedpokoju mówiąc: P... się
Żywa substancja jest bytem,który naprawdę jest podmiotem,albo,innymi słowy,jest bytem o tyle, o ile substancja jest ruchem zakładania i ustanawiania siebie samego, czyli zapośredniczeniem między swoim stawaniem się czymś innym i sobą samym.

harley
Lekarz Stomatolog

Postautor: harley » 06 kwietnia 2004, 08:12

czyżby już trzeci etap...

Awatar użytkownika
To_Ya bieszczadnik
Lekarz Stomatolog

Postautor: To_Ya bieszczadnik » 06 kwietnia 2004, 08:49

Co to jest:w dzień szczeka, w nocy pływa?...Proteza teściowej.
W damsko-męskich konfliktach mężczyźnie zawsze stoi na straconej pozycji.
doktorAkula

Awatar użytkownika
Generosus
Lekarz Stomatolog
Tytuł użytkownika: 318

Postautor: Generosus » 06 kwietnia 2004, 09:47

Harleyku - pewnie nie zrozumiałeś , o co nie mam pretensji , bo wiadomo - my tutaj wpisujemy kawały , a nie zwierzenia .
Żywa substancja jest bytem,który naprawdę jest podmiotem,albo,innymi słowy,jest bytem o tyle, o ile substancja jest ruchem zakładania i ustanawiania siebie samego, czyli zapośredniczeniem między swoim stawaniem się czymś innym i sobą samym.

Wróć do „Po godzinach”