zamknięty wątek

To jest miejsce dla omawiania przez moderatorów spraw forum.
Awatar użytkownika
Generosus
Lekarz Stomatolog
Tytuł użytkownika: 318

Postautor: Generosus » 29 maja 2009, 14:04

to że coś takiego jest karygodne to rzecz oczywista - natomiast sytuacja w sumie jest taka , że obie strony pozostają przy swoim zdaniu w kwestii zasadniczej - co było umówione. Nic z tej dyskusji nie wynikło poza kolejną awanturą . To , że chi jest jaka jest nie jest żadnym dowodem w tej sprawie. Uważam ,że to sprawa między nimi i nie powinno się tego rozstrzygać na forum , gdzie nikt z nas nie może wiedzieć jak było naprawdę. Chyba, że mają dowody - umowę czy maile. Jak dla mnie wystarczy , że chi straciła współpracującego lekarza. A swój stosunek do podbieranie pacjentów wyraziłem chyba dostatecznie jasno.
Żywa substancja jest bytem,który naprawdę jest podmiotem,albo,innymi słowy,jest bytem o tyle, o ile substancja jest ruchem zakładania i ustanawiania siebie samego, czyli zapośredniczeniem między swoim stawaniem się czymś innym i sobą samym.

Awatar użytkownika
soltys
Lekarz Stomatolog
Tytuł użytkownika: Wyjątkowy Doktor

Postautor: soltys » 29 maja 2009, 21:39

suchajcie
moze należe do archaicznej grupy, ale nie zdradzam tajemnicy korespondencji nawet dla ratowania wlasnej dupy
tu tego robic nie muszę
kwestię zamieszania z CHi uwazam za zamknietą
znacie mnie od dawna, wiecie ze spokojnie radze sobie i z kompozytem i z protetyka i kolkami
ta pacjentka od poczatku była wyzwaniem, z wielu powodów
jest prowadzaona , razem z cala jej rodzina od dawna przeze mnie
u Chi miala zostac przygotowana orto przed implantami i protetyką na górze
z uwagi na komplikacje byla przypadkiem ktory cały czas ewaluował jezeli chodzi o plan lecznia
chyba kazdy zdaje sobie sprawę ,ze taka sytacja wymaga ciągłego kontaktu z orto
tym bardzie ze samo przesuanie zębow powodowalo nasilanie sie problemów co wymagala nie tylko kontaktu mojego z orto, ale i w drugą stronę

z uwagi na tremy i diastemy przednie zeby miały byc przesuniety tylko o wartosc konieczna do protetycznego kosmetycznego zamkniecia przerw
miały byc zrobione korony

na ostatniej wizycie przed orto zostały wykonane kompozyty, wbrew planowi i samowolnie przez orto
chciałem sie dowiedziec dlaczego, zwyczajnie poczatkowo zakładałem np koniecznosc takiego działania z powodu leczenia orto

zapytałem a w odpowiedzi dostałem serię kłamstw
mozecie o nich przeczytac
dodatkowo moge powiedziec edno, pacjetntka nie zgubiła, ani nie wypadl je retainer z zebów górnych bo zwyczanie go nie miała!!!kolejne kłamstwo

smaczku dodaje fakt ze sam bronilem Chi na spotkaniu w Kielcach przed zarzutami o podbieranie pacjentów i dla jasnosci wcale nie przed Qwert'em,

poczułem się oszukany potrójnie, raz podebranie, dwa klamstwo na pytanie , trzy bo ręczyłem za ta osobę

co więcej spotkalismy się jak pisałem, mimo to nadal nie usłyszałem słowa wyjasnienia

z Chi nie wspólpracowałem pierwszy rok, nie jednego pacenta wysłalem dlatego nie rozumiem dlaczego, prosilem o wyjasnienia , zamiast tego klamstwo za klamstwem

nie zamierzam nikomu nic udowadniac, nie muszę, moge napisac ,ze slowem nie dałem znac przy pacjentce, nawet nie wie o kłotni

za to ja usłyszałem ze doktor zrobiła bo obawiała sie czy bedę potrafił i wiedział o co chodzi.....

za taką wspolprace podziękowałem w sposób który poznaliscie

a pomyslec ze chciałem zrobic z tego artykuł nt leczenia zespolowego
Chociaż wydawać się może to dziwne , istnieje życia pozagro.... pozastomatologiczne

Awatar użytkownika
anna t
Lekarz Stomatolog
Kontaktowanie:

Postautor: anna t » 30 maja 2009, 13:35

Szkoda ,że nie rozumiesz o co tak naprawdę chodzi i dlaczego uważam Wasze z Qwertem zachowanie za karygodne. :sad: No cóż widocznie jestem z innej bajki. :wink:
Lekarze są od leczenia a urzędnicy od siedmiu boleści.

Awatar użytkownika
soltys
Lekarz Stomatolog
Tytuł użytkownika: Wyjątkowy Doktor

Postautor: soltys » 30 maja 2009, 13:54

widocznie....
jak znam zycie to nie omieszkasz mi to wypomniec i skutecznie często przypominac
masz swietną okazję napisac teraz, jak nie to zachowaj to dla siebie

szkoda ,ze Ty nie rozumiesz czemu uwazam , ze Qwert odszedł glownie po Twoich wpisach

czy rzeczy sa takie jak nam sie wydaje czy jak je widzą inni??
Chociaż wydawać się może to dziwne , istnieje życia pozagro.... pozastomatologiczne

Awatar użytkownika
anna t
Lekarz Stomatolog
Kontaktowanie:

Postautor: anna t » 30 maja 2009, 14:07

Ja już wielokrotnie o tym pisałam. :mrgreen:
sołtys pisze: Qwert odszedł glownie po Twoich wpisach

Ja tak nie uważam, a jeśli to on jest strasznie wrażliwy na swoim punkcie ,szkoda ,że innych potrafił obrażać bez ograniczeń.
Ostatnio zmieniony 30 maja 2009, 14:07 przez anna t, łącznie zmieniany 1 raz.

tomcher
Moderator
Tytuł użytkownika: Tomek Cherczyński

Postautor: tomcher » 30 maja 2009, 20:01

Wszystkich, którzy kontaktowali się ze mną w piątek bardzo przepraszam, ale ze względu na ważne sprawy rodzinne nie byłem tego dnia w pracy i przyszły tydzień też mnie nie będzie (oficjalnie) w pracy.

Jako zagorzały Dentonauta jestem oczywiście cały czas online i w miarę możliwości podglądam posty i wątki.

W sytuacji, w której się znaleźliśmy najlepiej byłoby oczywiście spotkać się w realu, pogadać i ustalić formułę istnienia modów na Forum. Skoro jest to na razie niemożliwe, to wykorzystajmy to podForum na uzgodnienie naszych działań.

Postaram się to zebrać w punktach:

1. Moderatorzy ustanowieni byli głównie z myślą o forum dla pacjentów. Tam mogą działać swobodnie w sensie moderacji, kasowania (z podaniem przyczyny), modyfikacji itp. Prośba abyście nie nie prowadzili dyskusji 'przy pacjentach' z innymi kolegami. A tak się zdarzało. Wtedy piszcie do innego dentysty na priva.

2. Istnieje bezwzględny zakaz ingerencji w treść postów innych dentystów na Forum dla profesjonalistów. Wszystkie takie przypadki (konieczności ingerencji) proszę zgłaszać do mnie. Proszę też nie poprawiać oczywistych błędów ortograficznych, gramatycznych, literówek itp. bo widzę, że naród i w tym przypadku robi się nerwowy...

3. Możecie dzielić wątki, jak ostatnio, jeśli zmieniony jest temat dyskusji i przenieść we właściwe miejsce, ale bez ingerencji w treść postów. Jeśli taka akcja jest wg. Was konieczna proszę koniecznie najpierw poinformować o tym autora wątku.

4. Jeśli admin potwierdzi mi jednoznacznie, że ktokolwiek z Was zmienił post innemu Dentonaucie i to bez jego wiedzy, zostanie pozbawiony prawa moderowania.

5. Autor każdego postu ma prawo edytowanie, dodawania nowych treści do swojego własnego postu i moderatorzy, oczywiście Mody mogą też z tego prawa korzystać.

6. Moderatorzy mają prawo interweniować jeśli wątek idzie OFF-TOP. Proszę zwracać uwagę delikwentowi i ostrzegać, jeśli nie pomoże proszę poinformować mnie. Mnie będzie wygodniej Was wyręczyć np. w skasowaniu offtopu - inaczej będzie kolejna awantura. Tu musimy zaostrzyć kryteria i eliminować offtopy - do pogadania na różne tematy jest "Po Godzinach" albo Shoutbox.

I na koniec kolejny mój APEL. Błagam nie kłóćcie się pomiędzy sobą - zwłaszcza 'publicznie'. To fatalnie wygląda, wprowadza chaos, niesmak i zniechęca wielu do uczestnictwa w dyskusjach. A mnie trudno być arbitrem, bo autentycznie wszystkich Was lubię a rola śledczego zupełnie mi nie odpowiada.

Co do ankiety - to traktujemy ją jako wytyczne do działania i wszystkie sugestie będą analizowane.

Od samego początku chcieliśmy podzielić to Forum na dwie podstawowe części: na część dla pacjentów oraz dla lekarzy dentystów i osób związanych zawodowo ze stomatologią. Z tego również powodu każdy forumowicz występuje pod nickiem, a jeśli chce pod własnym imieniem i nazwiskiem. Nie zamierzamy wprowadzać obowiązku 'odkrywania się'. Szanujemy prywatność forumowiczów (choć ma to oczywiście swoje wady i zalety).

Wiele postulowanych zmian ma ograniczenia techniczne, o których będę gadał z adminem. Może zastosujemy inne rozwiązania...

A teraz ZGODA, ZGODA A BÓG WSZYSTKIM RĘKĘ PODA :)
Tomek
Ostatnio zmieniony 30 maja 2009, 20:01 przez tomcher, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
anna t
Lekarz Stomatolog
Kontaktowanie:

Postautor: anna t » 30 maja 2009, 20:18

Dzięki Tomcher za Dekalog. :smile:

Awatar użytkownika
Generosus
Lekarz Stomatolog

Postautor: Generosus » 01 czerwca 2009, 21:37

uważam Tomcher ,że powinna zostać skasowana możliwość usuwania postów bez powiadomienia autora kto i kiedy post usunął. To by bardzo ten proceder utrudniło.
Żywa substancja jest bytem,który naprawdę jest podmiotem,albo,innymi słowy,jest bytem o tyle, o ile substancja jest ruchem zakładania i ustanawiania siebie samego, czyli zapośredniczeniem między swoim stawaniem się czymś innym i sobą samym.

Awatar użytkownika
Generosus
Lekarz Stomatolog

Postautor: Generosus » 01 czerwca 2009, 21:39

tomcher pisze:Z tego również powodu każdy forumowicz występuje pod nickiem, a jeśli chce pod własnym imieniem i nazwiskiem.

myślę ,że można by zaproponować również taka formę , że jeśli ktoś chce zmienić formę to można mu stworzyć drugie konto i zamknąć poprzednie. W obie strony - tzn jak chce się ujawnić i jak chce się zatajniaczyć.
Ostatnio zmieniony 01 czerwca 2009, 21:39 przez Generosus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
anna t
Lekarz Stomatolog
Kontaktowanie:

Postautor: anna t » 02 czerwca 2009, 19:06

Ja mam prośbę ,z powodu oszczerstw Qwerta pod moim adresem na forum publicznym proszę o odzyskanie pierwotnego maila Qwerta na temat Alicji ,w którym zamieścił jej imię i nazwisko ,a potem wykropkował . Mogę podać w przybliżeniu dzień i godzinę wpisu. Sołtys jako pośrednik zamieścił mail Qwerta. Przykro ,że Panowie moderatorzy robią takie nieczyste zagrywki . Mam nadzieję ,że oryginał wpisu jest do odzyskania.
Ostatnio zmieniony 02 czerwca 2009, 20:01 przez anna t, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
anna t
Lekarz Stomatolog
Kontaktowanie:

Postautor: anna t » 02 czerwca 2009, 19:07

Dlaczego nie ma do tej pory informacji ,kto skasował wpis Generusosa?

qwert
Lekarz Stomatolog
Tytuł użytkownika: ortek

Postautor: qwert » 03 czerwca 2009, 11:45

Aniu, powodem mojego znikniecia jestes Ty. nikt inny. przestalem pisac, po twojej wypowiedzi. odeszla mi ochota na dyskusje na tym pozimie.
co wiecej dalej dolujesz dyskusje, jatrzysz i ponizasz.
przykro mi.
latwo ztawiasz zarzuty publicznie i osadzasz. tym samym niczym sie nie roznisz.
dane alicji wykropkowalem zaraz po wyslaniu. na tyle czybko,ze nie ma wpisu ''zmieniony przez...itd''. siedzisz na forum od rana do nocy, masz kilkanascie tys postow,nic dziwnego,ze od razu zareagowalas. ale zamiast uzywac pomowien i wielkich slow o manipulacji, starczylo samemu zedytowac wlasny post i wykreslic ''alicja''.
dlaczego usunalem czesc dotyczaca alicji, tlumaczylem juz, starczy czytac ze zrozumieniem. szkoda ze wolisz podgrzewac atmosfere i slowo koncyliacja jest ci obce.
klamstwem i ciosami ponizej pasa sama sie poslugujesz, z niespodziewana latwoscia. w tym sesie niespodziewana, ze odbiieralem cie jako wywazona, spokojna osbe, tymczasem jestes glownym ciagnacym dyskusje donikad z pomowieniami na ustach.
nie wiem co masz do mnie, ale nie mieszaj sie do moich spraw z chi. masz pretensjee do soltysa ,ze jest moim posrednikien,a sama jestes adwokatem chi. mierz ludzi rowna miara.
chi obraza rozmowcow bez oporow,swieta nie jest,widac dobrze jej z tym. kto sieje wiatr,zbiiera burze. sama zarzucalas jej podkradanie pacjentow, teraz jak zostala na tym zlapana (na pacjentce soltysa) stalas sie jej obronca. coz za dwulicowosc.
majac tyle godzin na forum i tysiecy postow co ty, nie uwazasz,chuba ,ze sa to same merytoryczne wypowiedzi?. wiec proporcjonalnie masz najwiekszy udzial w offtopach. nie czynie ci zarzzutu,tylko stwierdzam fakt, ktory ty oceniasz jako klamstwo. niestety dla ciebie statystyka jest nieublagana. waz slowa moze?
zarzut msciwosci jest ponizej pasa. kolejne klapanie bez argumentow. nic konkretnego do dyskusji nie wnosisz,poza maglem, podgrzewaniem atmosfery zamiast zgoda i wyciszaniem. gdzie niiby ta msciwosc? w tym jak chcialem usunac watek o alicji, ktory szedl w strone jej potepienia? czy ostanio, gdy wycofalem sie w dyskusji z chi po tym jak wizz z soltysem zaczeli na ostro?
bijesz piane z postem gena, prosil cie o adwokature? jedynym celem jest skakanie po mnie. skoro to ja obcialem czesc watku o alicji, to byc moze gdzies tam post gena przepadl. niczego mu nie wycinalem specjalnie, pierwszy raz dzielilem watek i przy braku doswiadczenia moglo sie cos pokasowac(przyznam, ze pogubilem sie w zawilosciach technicznych podczass dzielenia).
oczywiscie ty wolisz robic zadyme i ciagnac temat. nie mam watpliwosci,ze post gena to byly same madrosci zlota czcionka pisane i stala sie wielka strata dla ludzkosci, tym bardziej,ze sam autor nie pamieta co w nim pisal. a jak pamieta to moze niech napisze jeszcze raz jak to takie cenne?
to byla ironia nt malostkowosci.
no chyba ze chodzi tylko o zasade,ze nie wolno kasowac celowo cudzych postow. to jest oczywistosc nie podlegajaca dyskusji. wszelkie dalsze rozstrzasnie tej sprawy to magiel.
ale jak ktos lubi blotko, to malo mu bedzie 10 razy wrocic do pytania, kto skasowal post gena, tym bardziej ze nie zrobil tego gen,jacek, ania ani soltys.
na koniec to ja alicji przyznaje racje. poziom dyskusji jest zenujacy. masz w tym spory swoj udzial. w dyskusji z chi zahaczamy dosc mocno o merytoryke, choc moze wiedza ortodontyczna jest ci obca, ale uwierz,ze tak jest. osobiste motywy wprowadza sama chi, wiec czasami ma osobiste riposty.
zauwaz,ze w watku o alicji ,jak zarzucilas mi,ze i tu pije do chi(choc 'chi' nie padlo) to zaraz wykasowalem swoje posty (kazdy forumowicz moze swoje zmienic, to chyba dozwolone?). zrobilem to, bo nie chcialem by bylo to odbierane jako kolejny atak na nia. czasmi reka szybciej napisze,, niz mozg pomysli, dlatego warto posluchac innnych i tu tak bylo. posluchalem ciebie. niestety potem pojechalas z msciwoscia i klamstwem, co bylo niesprawiedliwe. nigdy niie klamie i nie wiem co to, a jak sie nie zgadzasz, to mozesz zawsze zapytac by sprecyzowac. trudne?
widac tak, bo latwiej zarzucic klamstwo, niz siasc do rzeczowej rozmowy.
Nie odpowiadam na anonimowe PW. Piszesz prywatnie, podpisz się. Nie wstydź się swojego nazwiska.

Awatar użytkownika
anna t
Lekarz Stomatolog
Kontaktowanie:

Postautor: anna t » 03 czerwca 2009, 12:19

Człowieku ,czy ty wierzysz w to co piszesz ? :shock: jeśli tak ,to coś z Tobą jest nie dobrze. Kłamiesz ,a potem okarżasz innych za to ,że zauważyli Twoje kłamstwa. Usuwasz cudze posty z forum ,bo nie pasują Ci do dyskusji .

Awatar użytkownika
Generosus
Lekarz Stomatolog

Postautor: Generosus » 03 czerwca 2009, 12:21

qwert pisze:pierwszy raz dzielilem watek i przy braku doswiadczenia moglo sie cos pokasowac(przyznam, ze pogubilem sie w zawilosciach technicznych podczass dzielenia).

uważam sprawę za wyjaśnioną. Tym niemniej , żeby na przyszłość uniknąć pokus - jestem zdania, że należy zlikwidować możliwość kasowania postów bez powiadomienia autora.
Ostatnio zmieniony 03 czerwca 2009, 12:21 przez Generosus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
anna t
Lekarz Stomatolog
Kontaktowanie:

Postautor: anna t » 03 czerwca 2009, 12:25

Ja jestem spokojna i wyważona ,ale staram się być też sprawiedliwa. Uwielbiam Twoje prezentacje i zawsze je chwalę ,cenię Cię za to jak wiele potrafiłeś osiągnąć w swojej dziedzinie, ale nie toleruję kłamstwa i matactwa .Moderator nie powinien takich cech posiadać. Znowu napisałeś maila pełnego oszczerstw ,mniej odwagę przyznać się do winy i wracaj oczyszczony na forum. Ja nie czuję się winna Twojego odejścia ,a jeśli tak odczuwasz ,masz prawo do tej subiektywnej oceny. Ja nie atakowana ,nie atakuję ,bo nie lubię awantur.Szkoda mojej energii.

Wróć do „Sprawy forum”